Всичко за дърводелството
la_bamz - специалист
Преди около 4 месеца, едни познати решиха да си изхвърлят старите матраци, но първо минаха през моите ръце и остана това :
Прикачен файл:
1.jpg
След около 30 минути борба с "желязото в тях :
Прикачен файл:
2.jpg
останаха тези дървенийки :
Прикачен файл:
3.jpg
Престояха месец може би докато измисля какво да ги правя, после се присетих, че имам останали 1-2 квадрата бяла плоскост, и кучето си има нужда от кът в стаята, а тръбите на пералнята от скриване. Та в крайна сметка нямах много представа и аз какво ще се получи :)

Изгладих ги на циркуляра :
Прикачен файл:
4.jpg
Прикачен файл:
5.jpg
От тук натам следва много лепене, шкурене и рендосване. За съжаление нямам снимки защото в голяма част от случаите беше доста студено и лепилото не слепваше, та имаше и носене от вътре навън ....
la_bamz - специалист
В крайна сметка се получи това :
Прикачен файл:
6.JPG
Прикачен файл:
7.JPG
Ето го и диването вътре :
Прикачен файл:
8.JPG
Приемам критики всякакви !!! :partyman: :partyman: :partyman:

ПП : Забавих да добавя, лака не е от мен, приятелката ми е спец бояджията в нас ;)
EDI - майстор
Браво, много добре е станало.Само една критика - много ти е рошаво кучето :lol: :partyman: .
ZEDYCUS - майстор
И муцуната му много мръсна. Загрозява красивата поставка. =D> :partyman:
la_bamz - специалист
Благодаря !!! Кучо е след баня, само че бишоните са така - покафеняват им космите около устата и очите.

Аз мога малко да се критикувам, обърках единия сряз на белия плот / направих го по дълъг / и по-късно го осъзнах, след като бях позахванал това, онова и в лявата част слиза едната гредичка до долу , а трябваше да е 4 см. по-надясно, но ...
Прикачен файл:
6.1.jpg
dadko - майстор
Що пък сам се издаваш- кучето го беше скрило това на снимката.
bimbaeco - майстор
Да си направиш нещо сам е винаги удовлетворяващо, като е от неща, които повечето хора биха хвърлили, удовлетворението е още по-голямо.
griffin - майстор
=D> добре е станало, това което ти мислиш за дефект за другите е дизайнерско решение хихи. Давай в същия дух колега :-).
Andri01 - майстор
Те ,тези 4 санта е..ват мамата на картинката! То добре ,че е кучето да ги скрие! Аз ако съм-не мога да го преживея и... :drinkers: една седмица ще тъгувам :(.

Тема "Едни изхвърлени дъски превърнати в ..... нещо :-)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: