• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 40
Всички имаме коли, нали ?
stoianov_n - специалист
Andri01 написа:
А иначе ,ако ги питаш -всеки полицай по отделно или началниците им,ще ти докарат от 10 кладенеца вода: как все били потърпевши,как работели по 10ч. на ден,няма дрехи и т.н. ...
Имам приятели полицаи.За условията им на работа не споря, мизерия си е, нямат дрехи, бензин и т.н
Тука ставаше на въпрос за допълнителните им доходи.... :-D Иначе за другото съм напълно съгласен с теб.

А иначе по темата, аз не разбрах, могат ли да ме глобят ако не ми е залепена винетката, а само прикрепена.... :lol:
Който знае да казва, ама с цитати от закона.
angel_ov - специалист
Мойта е изрязана по контура, изтрит надписа с чист спирт, и залепена със сухо лепило (канцеларско). Залепена ли е? Залепена е.
Какво ми е нарушението?
Последна промяна от angel_ov на пет фев 05, 2016 8:56 pm, променено общо 1 път.
toolegittoquit - майстор
nikolovvd написа:
Винаги ще има недоволни. И без пари да са винетките пак ще има недоволни, че едни вземат по 1-2, а други по 3-4.
Не съм недоволен от винетките, недоволен съм от това къде отиват тези пари, как се разпределят и използват.
kozl - майстор
angel_ov написа:
Мойта е изрязана по контура, изстрит надписа със чист спирт, и залепена със сухо лепило (канцеларско). Залепена ли е? Залепена е.
Какво ми е нарушението?
Употреба на алкохол :lachtot:
kozl - майстор
toolegittoquit написа:
nikolovvd написа:
Винаги ще има недоволни. И без пари да са винетките пак ще има недоволни, че едни вземат по 1-2, а други по 3-4.
Не съм недоволен от винетките, недоволен съм от това къде отиват тези пари, как се разпределят и използват.
Да и аз така :wink: Ако тези пари се разпределяха към мен и да ги ползвам аз - аз доволен :-D
Chefo77 - майстор
stoianov_n написа:
Chefo77 написа:
Това, че една-две-три жени са курви, не означава, че всички са така. То и много мъже се изпедерастиха, ти слагаш ли си руж и сенки? Не забравяй, че имаш много колеги некадърници и крадци, но ти не се числиш към тях, нали?
Напълно съм съгласен с теб.
-------------------------------------

Всички жени са курви, с изключение на майка ми. Но да не забравяме, че и тя е жена.
Наполеон I Бонапарт 1769-1821

:-D
Абе той "го е казал", но силно ме е съмнявал да го е казвал пред майка си. Аз пред моята не бих си и помислил да го кажа. Кавичките са, защото не познавам хроникьора му ...
kozl - майстор
С много мерак към успех.
Прикачен файл:
свалени винетки.jpg
Е става значи. С доста стопляне с горещия пистолет, в гараж, бавно и славно. Загряване на стъклото, загряване на винетката. Тази от 2014 е сваляна с топъл парцал, но нещо с винетките от 2015 се не получава. Все пак по-високата температура прави разлепянето по-лесно и почити без остатъци по стъклото.
ivanovbg - майстор
Така е, и най здравото лепило е безсилно пред флекса :lol:

:partyman:
stoianov_n - специалист
egomen66 написа:
:arrow: http://btvnovinite.bg/article/bulgaria/ ... netki.html
"..........Няма да спестите и 97 лева - сумата за нова годишна винетка, защото законът не предвижда да ви бъде възстановен стикерът при кражбата му........."

:x :axe: :finga:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 40

Тема "Лепене на Винетки?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: