• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32
Всички имаме коли, нали ?
mici - специалист
Здравейте, скоро ще се наложи да караме и през деня на фарове. Чух за някаква джаджа, която пуска автоматично късите светлини няколко секунди след като се пусне двигателя. Питах в някои магазини, нямат такова нещо. Някой знае ли нещо конкретно? Може би в по-новите модели го има като екстра. Колата ми е по-стара, Мерцедес 190, дизел, 1992 г.
dundurma - специалист
mici написа:
Здравейте, скоро ще се наложи да караме и през деня на фарове. Чух за някаква джаджа, която пуска автоматично късите светлини няколко секунди след като се пусне двигателя. Питах в някои магазини, нямат такова нещо. Някой знае ли нещо конкретно? Може би в по-новите модели го има като екстра. Колата ми е по-стара, Мерцедес 190, дизел, 1992 г.
http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=10917
shotik - майстор
Вече съм писал във форума на шкода и проверил:

shotik
мога да ремонтирам шкода!



Регистриран на: 23 Яну 2006
Мнения: 379
Местожителство (Location): София
Пуснато на: Сря Сеп 24, 2008 4:53 pm Заглавие: фарове

Ето какво да търсите

http://www.dobrikit.dir.bg/page50.htm

Ще видя в магазина тук в Х.Димитър дали има и пак ще пиша ,но утре.Адреса на магазина е -София,жк Х Димитър бл.69,тел:947 97 45,магазин "Кацарски"

www.katzarski99.com

www.k99bg.com
Питате за КИТ C 406

Цена 15.50 лв
_________________
всякога може да се научи
montoya - майстор
Аз тоя проблем на пасата го реших с едно реле руско за фарове примерно на Лада. Релето е 30 амперово. Захранването на релето е от кабелчето за индикацията на акумолатора дето е на таблото. Когато дадеш на контакт по кабелчето има около 2 волта, като запалиш за да угасне лампата на таблото идват 12 волта и те ти захранват релето. Така със запалване на двигателя се палят и фаровете, със загасването на двигателя гаснат и фаровете.
montoya - майстор
ИванIYI написа:
Благодаря, ще пробвам, че не ми се дават пари в сервиза! :?
Незнам обаче как стои въпроса при мерцедеса с кабелчетата на ключа които трябва да прекъснеш и да минат през релето.
Master Lusco - помощник
montoya написа:
ИванIYI написа:
Благодаря, ще пробвам, че не ми се дават пари в сервиза! :?
Незнам обаче как стои въпроса при мерцедеса с кабелчетата на ключа които трябва да прекъснеш и да минат през релето.
Имам такава платка собствена разработка и от 1 година е монтирана на собствения ми Мерцедес, а и на доста други. Монтира се без прекъсване на кабелите и е с опция за преминаване в заводски режим. Имам готови около 20 в момента, ако има желаещи.
mici - специалист
Master Lusco написа:
.........
Имам такава платка собствена разработка и от 1 година е монтирана на собствения ми Мерцедес, а и на доста други. Монтира се без прекъсване на кабелите и е с опция за преминаване в заводски режим. Имам готови около 20 в момента, ако има желаещи.
Това добре, колко ще ми струва? Планирам идване до София към края на ноември
Master Lusco - помощник
Работи по следния начин - 15 сек. след даване на контакт светват късите, когато от ключа за светлините се включат габаритите платката отпада и инсталацията преминава в заводски режим. Цената е 20 лв. Монтажа е лесен и мнозинството от този форум ще могат сами да го направят. :)
Master_Kenobi - V.I.P.
Master Lusco написа:
Работи по следния начин - 15 сек. след даване на контакт светват късите, когато от ключа за светлините се включат габаритите платката отпада и инсталацията преминава в заводски режим. Цената е 20 лв. Монтажа е лесен и мнозинството от този форум ще могат сами да го направят. :)
Дай координати.
skyfx - специалист
Master Lusco написа:
Работи по следния начин - 15 сек. след даване на контакт светват късите, когато от ключа за светлините се включат габаритите платката отпада и инсталацията преминава в заводски режим. Цената е 20 лв. Монтажа е лесен и мнозинството от този форум ще могат сами да го направят. :)

координати ?!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32

Тема "Късите светлини през деня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: