Всички имаме коли, нали ?
пишман_майстор - майстор
Мхм за фв и сие става въпрос. Тия които са Хела ( с лупите ) на 100% стават така. Интересното е, сложените на Валео ( пак с лупи дето са ) са една идея по-добре ( говорим за оригинално вградени ) . А старите им Бош и други с халоген 4, те пък нямат грижа . Но не са така джиджан нали, обикновени са...
Но то да е само по ФВ къмпани тая болест, с мед да я намажеш . Масово ( с малки изключения ) станаха такива.
hidrazin - майстор
Слава на оня горе че в момента нямам взимане-даване с "фв и сие" ...
Изкуших се на лупите да пробвам LED ламби вместо оригиналните Н7 - абеее... кофти.
Не че не светят. Готини са ама ... И не е проблема с грешките дето дава компа.
Проблема го реших и без тъпите резистори дето греят като печки.
Общо взето далеч от истината. Говоря за допълнително монтирани/сменени ламби с LED такива и фарове с лупи.
Друга бира с оригинално вложените LED фарове. Супер!
Докато не откажат и ти се наложи смяна. Е те тогава ти се завърта яко паричния "водомер". :-D
:partyman:
Indianec 2 - специалист
Имам досег с едно Ауди А4 2002 беше ако не бъркам, късите са като свещи,отделно са за полиране също, ма авера мисли, че като сложи китайски LED работата ще заспи...
kr1100 - майстор
пет апр 12, 2024 10:30 pmhidrazin написа:
Слава на оня горе че в момента нямам взимане-даване с "фв и сие" ...
Изкуших се на лупите да пробвам LED ламби вместо оригиналните Н7 - абеее... кофти.
Не че не светят. Готини са ама ... И не е проблема с грешките дето дава компа.
Проблема го реших и без тъпите резистори дето греят като печки.
Общо взето далеч от истината. Говоря за допълнително монтирани/сменени ламби с LED такива и фарове с лупи.
Друга бира с оригинално вложените LED фарове. Супер!
От 2018 края с ЛЕД безхеликоптерни Н4 , Светят по добре от от тези с ++ % Филипс и още 1 / не помня кои/. нарочно ходих на ГТП при пшознат в края на деня за да ме светне дали са ОК с осветяването и заслепяване на насрещните. Няма заслепяване. и ев норми.
Още не са се споминали, но съм с ЛЕД под бронята от типа HAL12.
Колата е с фабрични релет на фаровете. Пролетта сложих ЛЕД Н1 на мъгливите фарове,ч е ми писна да сменям лампи след офроуд градско в коловози и трапища.И двата вида си светят все още. Нан фаровете са с по-бяла светлина, на мъгливите леко жълтее.

Тема "слаби фарове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: