• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13
Всички имаме коли, нали ?
housedoktor - майстор
Това с ръждата по Мегана от къде пък го измислихте ? Грам ,ама грам ръжда няма .На баща ми клиото е 19 години -и тя няма .Лагуната ми също нямаше ,нито което и да е от 3 те ми Пежо А всеизвестно е кой е открил ръждата -Опел :)
evdoki - специалист
Верно никой не си плюе колата, ама вие всичките карате най- хубавите ( нищо че са от различни марки) :drinkers:
puh4 - специалист
сола180
виждам, че си много образован в това отношение и ще те помоля да ми кажеш какво ти е мнението за старите волва например: 440, 460, 480
сола 180 - специалист
Виж какво мойто момче, не смятам никого да убеждавам в нищо.Карайте си дръгелите и хич не ми пречите.

Торбалан не говорим за най-новите модели.Човека попита за Р19 или Меган.Нямам наблюдения върху последните модели на Рено или VW.Ама брат ми работи в сервиз та и за тях мога да ти кажа това онова.

Чефо77 кво да кажа, Лагуна 1,8 16V -120 к.с. с ГИ гори във Варна 15 газ без да смятаме бензина на който всеки път пали.Пасат Б3 2.0 8V -115 к.с. с обикновено газово, автоматик, гори 13 без да помирише и капка бензин.
Мога и други сравнения да ти давам ама не си струва щот знам, че ти е все тая.
puh4 - специалист
сола просто те попитах, да си дадеш мнението за волвото (от споменатите модели), те не са нито френски нито немски, ако се затрудняваш питай брат си.
сола 180 - специалист
Ставаш смешен , тея въпросчета ги задавай на наборите си.Мисля че са около 90 и нагоре.Знам какво се опитваш да направиш ама няма да успееш .Не си намерил човека.Смешко.
сола 180 - специалист
На чети ,ако разбираш езика.http://en.wikipedia.org/wiki/Volvo_440/460

Ако ти е интересно прочети и подточката Engine.Абе деца къде ходите да пикаете срещу вятъра а??????
puh4 - специалист
аз сам 78 набор, дали сам смешен или не (нямам си идея)това не ме засяга, питах те нещо, отговор не получавам.
puh4 - специалист
добри ли са?
сола 180 - специалист
puh4 написа:
аз сам 78 набор, дали сам смешен или не (нямам си идея)това не ме засяга, питах те нещо, отговор не получавам.
Не знам да ли си сам и ли си съм ама не продължавай да се излагаш.Айде да спрем защото и без това осрахме темата на човека.
Надявам се , че си получи заслуженото от въпроса за волвата.Ако не си ме разбрал още по-жалко за теб.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

Тема "Рено 19 или Рено меган" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: