Всички имаме коли, нали ?
angelkitov - специалист
Здравейте,

искам да изрежа една дупка в пластмаса от интериора на колата ми и в тази дупка да интегрирам дисплей за парктроник.
Някой може ли да ми даде съвет с каква машинка да направя дупката че да е максималко прецизно направено?
Има едни машинки за гравиране...дали с тях ще стане добре?
Колата:
Прикачен файл:
reno_pepelnik.jpg
елемента който искам да пробия
reno_pepelnik.jpg (45.76 KиБ) Видяна 1949 пъти
Дисплея:
Прикачен файл:
парктроник.jpg
парктроник.jpg (30.77 KиБ) Видяна 1949 пъти
машинката която имам предвид:
Прикачен файл:
si_4292748.jpg
si_4292748.jpg (6.73 KиБ) Видяна 1949 пъти
Мерси много!
kiss9402 - специалист
Здравей, по въпроса ти - ако можеш да свалиш капака ще е най-добре. Първо с поялинк или пирограф си изряязваш дупка с приблизителни, но по-малки размери от тази дето ти трябва може и с шаблон да работиш за по удобно. После зихам една малка диамантена пиличка и продължаваш ръчно до достигане на точния рамер. Така мисля че е най удачно,

Поздрави - дано съм бил полезен.
angelkitov - специалист
kiss9402 написа:
Здравей, по въпроса ти - ако можеш да свалиш капака ще е най-добре. Първо с поялинк или пирограф си изряязваш дупка с приблизителни, но по-малки размери от тази дето ти трябва може и с шаблон да работиш за по удобно. После зихам една малка диамантена пиличка и продължаваш ръчно до достигане на точния рамер. Така мисля че е най удачно,

Поздрави - дано съм бил полезен.
Мерси! Звучи добре, но ме притеснява че с пиличка линиите няма да са достатъчно прави...
Ivo_Dinkov - специалист
Ако имаш място на таблото, можеш д аотвориш кутийката на дисплея и да го сложиш там, ето при мен как стана с подобно китайче, което работи перфектно!

Изображение
Изображение
stan_slav - специалист
В повечето автомобили с оригинални парктроници се изпозлва само звукова сигнализация. И аз използвам на паркторника си само зумера. В автомобилите които имат и дисплей,той е на удобно за видимост място, както е направил колегата с Аудито. На един ван забравих точната марка беше монтиран на задната дясна колонка - обръщаш се назад и ти е точно пред погледа. Мястото което си избрал не е много удачно за целта.
torbalan - Дървен философ
моята кола има фабричен парктроник и е само с пищялка...

Тема "с какво да изрежа елемент от интериора ПРЕЦИЗНО?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: