• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Всички имаме коли, нали ?
Kirilpm - специалист
kuger написа:
gogo7777 написа:
Ако някой може да скапе японска Тойота с каране, да ми се обади... :razz:
Само ми я дай :) , и луноход ще скапя, само да реша :-D
Дай ми да я карам като работна кола да видим дали няма да се скапе,на новите гърбици не намалям с 50-60 през тях без особени проблеми,коли се дърпат ежедневно понякога и бусове,черен път 50% от времето,когато се прави гроздобер колата влиза в редовете на лозето и изтегля ремаркето,ако съм на кеф и не ми се занимава с джипа мога да я взема и на разходка след природата,много обичам да ходя на планина :lol: Пътя не желая да го коментирам,че ме хваща яд но тази година го кърпиха.
gogo7777 - майстор
Както искате така я карайте... :lol: като счупите някоя, тука съм :lol: ....говоря за японска изработка. :wink:
Само ми я дай , и луноход ще скапя, само да реша
Луноход можеш, Тойота не [-X
Kirilpm - специалист
Е хайде да не се прекалява с хвалбите,за толкова време успях да строша москвич и то качествено,откачи се целия заден мост,лада комби,пасат комби б3,форд сиера,форд транзит,хонда сивик и в момента боря едно голфче тройка комби с най-прехваления мотор.Много зависи как се кара колата,аз с работната кола на година навъртам 50000км,някои собственици не правят толкова през цялото време докато имат една кола.Може би ако се кара кротко в града и по междуградски пътища да не се счупи,но взема ли го да му закача едно ремарке с 2 тона пясък,или да му покажа хубавия път с дребите камъчета из гората няма такава кола дето да издържи без ремонт.Не спомена за кой модел на тойота става въпрос?Само да подчертая че от дребните камъчета пасата имаше 30см порезна рана на пода от пасажерската страна,а не са тънки като ламарина.
Trakehner1 - специалист
Тези години работех за един от дилърите на нови автомобили точно с моделни години 2007-2010 и съм карал повечето буквално един след друг. Отзива ми е изцяло на база кой колко ми е харесал, за подръжка мога да кажа съвсем малко.

Карал съм Focus, Lancer, Civic, Ceed, Golf, Polo, Sandero, Astra, Insignia, Yaris, Corola, Auris, B-class - всичките трябва да са около ценовия клас посочен в темата. От тези, аз бих избрал Astra или Lancer. Focus е много добър автомобил, но е Форд и се обезценява много бързо. Лансер-а е с много здраво окачване, но има пропуски - няма осветление в жабката, кабелните снопове отзад не са вързани здраво и тропат понякога, 1.5 бензин има висок разход, CVT-трансмисията е престъпление срещу автомобилизма ( не само при Mitsubishi, по принцип ), а дизела им често пука глави ( 2.0Tdi на VW е ) и понякога харчи много масло. Но кулминацията е пластмасата в интериора, не знам кой я произвежда, но толкова гадна трудно се намира и след 2-3 години започва да пука. Ама много. Форда е евтин като интериор, но е с прекрасна настройка на окачването и управлението, дизела им 2.0л е пъргав, но гладен. Insignia-та е много читава кола също. В малкия клас Поло-то би било моят избор. Най-лошите коли, до които съм имал досег, са Kia и Toyota Auris/Corolla. Sandero-то не го имам за кола, супер евтина пластмаса, отвратителни вибрации вътре, даже скоростния лост им трепери, стар и неикономичен мотор, някои прибори са разполжени на доста странни места.
Chefo77 - майстор
Абе като започнат някои да хвалят нещо със задника си, не се трае. Какво като е Тойота? Сервизите на Тойота да не би само масла да сменят и гуми да помпят? Или покрай сервизните акции само за това им остава време? :-D
gogo7777 - майстор
Абе като започнат някои да хвалят нещо със задника си, не се трае. Какво като е Тойота?
Ааааа нищо....само си хваля бъдещата ми кола.....тя ще ми вози задника :lol:
Chefo77 - майстор
Жорка, ако имаш нужда от самоубеждаване, кажи си - ще помагаме. :-D
gogo7777 - майстор
Не нямам........при мене дилеми няма :wink:
stoianov_n - специалист
Chefo77 написа:
Абе като започнат някои да хвалят нещо със задника си, не се трае. Какво като е Тойота? Сервизите на Тойота да не би само масла да сменят и гуми да помпят? Или покрай сервизните акции само за това им остава време? :-D
Абе, не е като ровър, ама бива, здрави са, по старите модели де. :-D :lol:
stoianov_n - специалист
toolegittoquit написа:
stoianov_n написа:
РЕШЕНИЕТО ТИ
Ако имах още 1500лв, нямаше да питам въобще.
http://olx.bg/ad/volkswagen-vento-ID5BM ... 4e81740287

После ще почерпиш. :wink:
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Тема ""Най-добрия" автомобил втора ръка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: