• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16
Всички имаме коли, нали ?
toolegittoquit - майстор
kr1100 написа:
toolegittoquit Дадоха ти добри съвети в VW форума. Не си осирай положението - махни си думите в подписа.
И аз им благодаря. Общността е много добра. За разлика от опита ми с марката. И не, аз не плюя по тия, които са ми помогнали. В голяма грешка си, в още по-голяма, ако до сега не си го разбрал. Както и да е. Интересно ще ми бъде да ти цитирам думите на един човек, който пише и в двата форума. Явно не само аз имам ниско мнение за модификацията. :partyman:
А и Венто е каруца отвсякъде - провиснал задник/ от товар / и е Г3/Венто са гнилоч- нищо ама съвсем нищо близко с Г2/Джета.
stoianov_n написа:
Ама всичките модели ли са кочини, или само вентотата?И айде да видим сега, експерта каква друга марка ще препоръча?

Айде споделете ги тия мистериозни методи, които никой във форума на VW не ги знае, нито пък ми ги знаят майсторите. Аз марката съм я казал между другото отдавна и над мене тегне проклятие, че й изневерих. И проблемът е, че и аз не съм виновен за това, че колата се оказа в техническо отношение кочина. :partyman:
Хубаво си карате в синхрон двамата с Кирил, нооо... Както и да е, то се вижда. Але пък за колата да съм жалил средства - не съм. Да съм бавил ремонти - не съм.
gogo7777 - майстор
На вентото като цяло нищо му няма,може да се поправи за половин час без никакво сваляне на коляновия вал,но понеже дъмби е много по-умен от всички останали ще го оставя сам да се сети как става това
Ако можеш му помогни, ако не няма смисъл да го дразниш повече. Ся когато е майтап, майтап е, Тинки разбира и носи на бъзик, но.....

Аз за пореден път бих го посъветвал...следващата му кола да е японска и по-точно Тойота.
stoianov_n - специалист
gogo7777 написа:
Ако можеш му помогни, ако не няма смисъл да го дразниш повече. Ся когато е майтап, майтап е, Тинки разбира и носи на бъзик, но.....
Аз за пореден път бих го посъветвал...следващата му кола да е японска и по-точно Тойота.
:lol: :lol:
Ти получавал ли си лични от него... :roll:
toolegittoquit - майстор
gogo7777 написа:
Аз за пореден път бих го посъветвал...следващата му кола да е японска и по-точно Тойота.
Най-вече ме обижда създаденото мнение, че съм скръдза. Купил съм си дрелка за 30лв или флекс за 28лв. Ми то защото толкова ги ползвам. Дрелката съм пробил 10 дупки с нея за 2 години, а флексът малкият, който го имам - само един път рязах ламаринка. Взех го поради факта, че ме е страх от по-големите. Съседите на село строиха. Извикаха няколко момчета. Не знам дали са го подавали работещ или какво точно е станало, единият отгоре изпуснал флекса и той тръгнал върху другия. Направо му отрязал главата. Пък за японката - интересно предложение. От доста време се чудя на някакви дървени Деу-та. Дървени, дървени - ама ги карат. Тойота по-приличните са бая пари. Деу-тата са корейки.
stoianov_n написа:
Ти получавал ли си лични от него... :roll:
А ти си получавал, защото не ми харесват 3-те иконки тип "ироничен смях", които винаги ги слагаш, като цитираш мое мнение и пишеш отговор към него. Разбирам ги като вземане на подбив. Много мразя подобни неща. Чешит с честолюбие съм. Съди ме. "Млад" съм още.
Много хора плюят иначе, но съм останал със страшно добри впечатления от Фродо, по-конкретно един от моделите - Фиеста.. Аз търкалях такава безпроблемно, имам близки и познати, които също търкалят такива. Идиото устойчиви са поне според мен. Имах приятел, който й сипваше масло, когато лампата на таблото почне да свети червено и не го сменя по 2 години. Щом издържа подобни издевателства, за мене това е кола с главно К.
Последна промяна от toolegittoquit на пет ное 27, 2015 10:22 pm, променено общо 1 път.
gogo7777 - майстор
Тойота дори и стара е класИ над всяка съвременна европейска чикия. Говоря за здравина и надеждност. :wink:
toolegittoquit - майстор
gogo7777 написа:
Тойота дори и стара е класИ над всяка съвременна европейска чикия. Говоря за здравина и надеждност.
Все ме притеснява, че не навсякъде им разбират и частите са по-редки. Може и да са митове вече това де.. :partyman:
gogo7777 - майстор
Митове са....ако изобщо се наложи нещо да смениш, части има и са евтини :wink: .
Kirilpm - специалист
Е ти от всичко разбираш има ли си хас от тойота да не разбираш?Бързо замазвай вентото и му търси нов собственик. :lol: :-D :lol:
gogo7777 - майстор
Аз от автомобили не разбирам......разбирам от каране на автомобили.....всякакъв стил :lol: . С Тойота имам най-много трофеи :wink:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16

Тема ""Най-добрия" автомобил втора ръка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: