• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 40
Всички имаме коли, нали ?
Kirilpm - специалист
Фърбата написа:
http://pravatami.bg/54
Мисля, че полицая няма право да влиза в автомобила ти- да си гледа извън автомобила колкото си иска как е залепена винетката.
Може да ти каже "отворете багажника", но той самия няма право да го отваря.
Аз нямам нищо против да ми отваря багажника,нищо не крия,то вътре освен части и парцали няма кой знае какво друго в работната кола,но много мразя да ме лъжат.На няколко пъти са ми казвали за тези гуми мога да те глобя,но няма да го направя,а гумите са летни,износени са равномерно и имат поне 3мм грайфер или плати си акта че после се трупа лихва,което е долна лъжа.А в интерес на истината съм попадал и на много свестни служители,на два пъти са ме спирали докато още карах на фарове,за да ми кажат че съм ги забравил без да ме глобят,спирали са ме за изгоряла крушка на фар отново без глоба,вероятно има и други случаи,които не помня.Но много повече са случаите,в които взаимно сме си губели времето за жизнено важни неща от рода на изтекъл преглед на пожарогасителя.
egomen66 - майстор
[quote=]СПЕЦИАЛНО ЗА ТИНКИ![/quote]

Винетката лесно...ама дали ще запали пак. :?

dido uzunov - специалист
Истина е, че хората не си знаят правата и за това си патят, но и заради това, че мислят че знаят нещо влизат във филми(не само с полицията). По същите причини хората винаги може да са от женската страна зависи кой на колко му се занимава. Много компромиси съм направил, но и който е тръгнал с рогата.....Истината е, че когато дойде време да се сблъскаш с институциите в България разбираш колко си безсилен. В момента правя опити да започна да работя за себе си, бягаш наляво и надясно и виждаш как само те подхвърлят и .....ама съм тъп и упорит и мисля да не се отказвам
toolegittoquit - майстор
nikolovvd написа:
...
ГТП не е 50лв при мен, а е 35лв. Маслото се сменя на километри, а това че има 2 коли, не означава че ги правят по 10,000км на година. А на мен много работи ни се искат, но всъщност ми се иска едно. Като давам едни пари, да ги давам да се върши работа с тях. Родителите ми да не мизеруват, да имам хубав път и като отида на доктор, да не си плащам като поп, въпреки че имам осигуровки. ДЕМЕК - Искам да се прави нещо за нас. Всички си мислят, че мрънкам, но всъщност ме побърква мисълта, че ще се дадат Х лева за данъци, винетки и осигуровки от мен. С тях някой ще си купи яхта, а няма да свърши нищо за мен. А можеше тия пари да ги дам за хляб или за нещо друго. Примерно да си купя няколко хубави книги. Или хубав осцилоскоп, за което отдавна си "мечтая" но са по 4-5 хиляди лева. Ей тва ме е яд. Че не плащам, за да знам, че ще получа. Плащаме си с ясната мисъл, че плащаме кебапчетата на някой друг. А нас кучета ни яли. Плащаме с ясната мисъл, че си плащаме да не ни глобят и репресират, а не за да получим уреденост.
Ежедневно работя, блъскам се и си мисля как храня с данъците, които плащам по всевъзможни начини, някой дебел мазник като "бате Бойко". Дето ако го видя на пешеходна пътека, ще натисна педала на газта. Направо ми се гади от положението. Някой ще каже - нямаш пари, малко работиш. Ако имаше, нямаше да ги забелязваш тия неща. Не е така. Парите са си пари. Аз работя. Аз се блъскам. Като се разболея - аз си купувам лекарствата, не бате Бойко. Искам да знам защо го правя и че това не е за оня, дето духа. Когато запоявам, аз се тровя с отровите, не бате Бойко. Не знам как може тия, които управляват да имат такава висша степен на наглост. Просто съм отвратен колко ниско може да паднат тия, които ни управляват. И всъщност не сме ги избирали, нито един път не съм гласувал за тия, които са излизали на власт. Избира ги мафията, която дава пари на тях, за да си купят резултатите от изборите.
Последна промяна от toolegittoquit на чет фев 04, 2016 6:18 pm, променено общо 1 път.
Chefo77 - майстор
nikolovvd написа:
Чефо, на винетката пише - 3 Евро.
Имах предвид годишната (защото диплим най-вече нея), но и седмичната върши работа. 3 Евро. Шибани 6 лева за една седмица, аналогичната в България е 2.5 пъти по-скъпа, а пътищата ни са ужасни в сравнение с техните! Нашата седмична е колкото тяхната месечна. Годишната е 28 Евро ...
lov - майстор
Айде по полека стига си вярвал на журналистически измишльотини дето се чудят как да запълнят колонката..
Те си нямат на идея как се реже закалено стъкло или триплекс. Ако ми го покажат как става тоя номер пък и за 3 минути ще ги почерпя с винетка. :lol:
stoianov_n - специалист
lov написа:
Айде по полека стига си вярвал на журналистически измишльотини дето се чудят как да запълнят колонката..
Те си нямат на идея как се реже закалено стъкло или триплекс. Ако ми го покажат как става тоя номер пък и за 3 минути ще ги почерпя с винетка. :lol:
"По уникален начин и на трите автомобила, с неизвестна и мистериозна за сега машинка били изрязани малки квадратчета на предните стъкла, за да бъдат откраднати винетките. Никой до момента не може да си обясни каква е машинката."


https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D ... WSuyyFM%3A
egomen66 - майстор
stoianov_n написа:
lov написа:
Айде по полека стига си вярвал на журналистически измишльотини дето се чудят как да запълнят колонката..
Те си нямат на идея как се реже закалено стъкло или триплекс. Ако ми го покажат как става тоя номер пък и за 3 минути ще ги почерпя с винетка. :lol:
"По уникален начин и на трите автомобила, с неизвестна и мистериозна за сега машинка били изрязани малки квадратчета на предните стъкла, за да бъдат откраднати винетките. Никой до момента не може да си обясни каква е машинката."


https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D ... WSuyyFM%3A
Питай Chefo77... За машинката.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5zkkyvPQyxg[/youtube]
Последна промяна от egomen66 на чет фев 04, 2016 11:31 pm, променено общо 2 пъти.
Фърбата - специалист
lov написа:
Айде по полека стига си вярвал на журналистически измишльотини дето се чудят как да запълнят колонката..
Те си нямат на идея как се реже закалено стъкло или триплекс. Ако ми го покажат как става тоя номер пък и за 3 минути ще ги почерпя с винетка. :lol:
Те журналистите си нямат на идея, но някои други екземпляри- знаят някой и друг чалъм. Така, че- не бързай да черпиш наляво и надясно с винетки ;-)

http://novavarna.net/2016/01/25/изрязох ... автомобил/
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 40

Тема "Лепене на Винетки?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: