• 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 154
Всички имаме коли, нали ?
iliya_i - майстор
simplex написа:
Кой следи дали действително това, което пише на опаковката отговаря на характеристиките на съдържанието?
Главно ти. То е ясно, че няма как да си купиш кремвирш за 3 лв./кг и да е от месо, но ти си го купуваш. После "ядеш и ревеш".... Хем си купуваш ментето, щото е евтино, хем после питаш, що са ти го продали като е менте и кой ти е наакал гащите.
nikolovvd - майстор
Като измрат баламите и мошенниците сами ще изчезнат!
iliya_i - майстор
simplex написа:
iliya_i написа:
Главно ти. То е ясно, че няма как да си купиш кремвирш за 3 лв./кг...
Проблемът е, че дори и да купя кренвирши за 30лв/кг, нищо не ми гарантира, че това не са кренвирши за 3лв/кг, но с надута цена.
Ами спри да купуваш от магазинчета, строени за Гараж. Щото тези с марките държат и на качеството на стоките които предлагат. Например Лукоил, ОМВ, Шел, Петрол и т.н.
iliya_i - майстор
simplex написа:
iliya_i написа:
Щото тези с марките държат и на качеството на стоките които предлагат. Например Лукоил, ОМВ, Шел, Петрол и т.н.
Точно тия с марките много-много не им пука май.
Нееее! Пука им. За това такива като теб реват, че веригите продават скъпо, после пък реват, че Мурджо, дето продава евтино им продал менте. Ти този антифриз от ОМВ ли го купи?
Junak - майстор
Тинки, кат си толкоз умен, що си толкоз прост :? Що само на теб ти се случват тези работи :? Еми така е. Пълно е с ментета. Ти как си менте компютърджия :? Ако не беше менте, шеще да си купуваш като мен антифриз от 16 лева литъра. И нямаше да ревеш. Ама нали си циция :-D



Давай нова тема :lol:
"-Снощи попаднах на путкa менте! -Е, как така, менте бе? -Е, как, как?! Ми не ми стана! "
Последна промяна от Junak на пет окт 07, 2016 10:29 pm, променено общо 1 път.
Junak - майстор
:)
Последна промяна от Junak на пет окт 07, 2016 9:52 pm, променено общо 1 път.
gogo7777 - майстор
На Тинки му се ядат трюфели. Това означава, че Пасатко ще пости. Не го ли разбрахте досега.... :wink:
Прав е обаче за цените и качестеото. Никакъв контрол няма.....не, че споделям купуването на авто консумативи от верига хранителни или ширпотребни магазини. При мен е просо...търся кремвирши, отивам в магазина за кремвирши....търся електроди, отивам в магазина за електроди....търся дрехи, отивам в бутик......и т.н. Никога не купувам електроди от магазина за кремвирши....
jekasus - майстор
gogo7777 написа:
търся електроди, отивам в магазина за електроди....
Тия чехи тъй ли са бедни, че купуваш със заплатата си електроди :-D
stoianov_n - специалист
simplex написа:
А ти знаеш ли, че правят ментета на Кастрол, Приста, Тотал...
А, аз откъде да ги знам тия работи....добре че си ти да ми кажеш..... :lol: :lol:
Пак ти казвам, истинските работи не се вземат от гаражните магазини или по интернет. :wink:
Kirilpm. - специалист
simplex написа:
gogo7777 написа:
...не, че споделям купуването на авто консумативи от верига хранителни или ширпотребни магазини
Взехме го от авто магазин?
Понеже съм от този район я посочи къде се намира "автомагазина" че да се посмеем качествено.Ако си го взел от магазин,в който продават стелки за мокет и тасове за джанти не виждам нищо очудващо в резултата.Ако беше отишал в истинска верига магазини за авточасти щеше да дадеш някой лев отгоре за антифриз и да си спестиш експериментите,но явно имаш предостатъчно свободно време да откриеш най-читавия от ментетата на пазара.Как ли ти остава време от толкова работа в компютърния бранш :?
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 154

Тема "Какъв Пасатко си купих - да ви е яд!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: