Всички имаме коли, нали ?
stoianov_n - специалист
Баси, аз от много бачкане нямам време да влизам във форумите, и тая тема съм я изпуснал.
А тука, що няма тема, щяхме да му кажем веднага кво му е. [-(

Малко бисери:
"Цялата работа излезе около 120лв. Нововъншно каре и полуоска с вътрешно каре втора ръка.
Според мен, за 130лв ремонт, не са сложили най-фалшивото каре

Също така, нали лагера е на главината, защо да бучи от карето, като то е само една чупка и като изключим това, нищо в него не се върти при движение?"

Майтапа следва, след като сменят и лагера с нов..... :-D
sinfon - специалист
stoianov_n написа:
Майтапа следва, след като сменят и лагера с нов..... :-D
Моля? Професионалисте, отивай да боядисваш коли и джанти със спрей Космос и недей се пъни интелектуално. Не ти се удава, пишман интелектуалеце ...
Полуоската е парче желязо с шлици. Няма как да стърже, като няма нищо в него, което да се движи.
Добре, че в сервиза за разлика от теб бяха любезни. Добре че не ми си се паднал. Имам кръстат ключ подготвен.. :evil:
stoianov_n - специалист
sinfon написа:
.....Добре, че в сервиза за разлика от теб бяха любезни. Добре че не ми си се паднал. Имам кръстат ключ подготвен.. :evil:
Айдее, тоя пак скача на бой. :-D
Вярно , добре че си случил на майстори, щото при мен автомонтьора е много нервен, пали от четвърт.Ако му изкараш някъв смешен китайски ключ, най-много до ти го увие около врата. :-D И не само... :-D

пп.А пък подозирам, че проблемът е доста смешен....
Virtex - майстор
Поради употребата на лични нападки между участниците, темата се затваря.

Ако автора има желание да се похвали с нещо ново за автомобила си може да пише лично съобщение, за да се отвори наново темата за дискусия :)

Тема "Какъв Пасатко си купих - да ви е яд!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: