Всички имаме коли, нали ?
mupk0 - специалист
Цената на услугата за шлайф на място е колкото нови дискове за тази кола. Не знам защо толкояа го обсъждате...ако нямаш крива джанта ( вижда се на вулканизатор) ,луфт в главината и ПОЧИСТЕНА основа на диска си слагаш едни други накладки нови с леко ударени с шкурка ръбове и си караш. На 3те си коли досега не съм карал дискове на стругар , а имам около 300хил км на 3те общо с няколко комплекта накладки и веднъж дискове.
nikolson - майстор
simplex написа:
Страх ме е от дискове ментета.
Ти и с жена не можеш да си легнеш, щото ще те е страх, вместо ти нея, тя тебе...
nikolovvd - майстор
Той иска нещо такова.
Прикачен файл:
Brembo.jpg
Brembo.jpg (71.33 KиБ) Видяна 1222 пъти
Иска ама не му стиска.
batvenko - специалист
Тая тема ще задмине "Дързост и красота"..... Някои вече и БАС спечелиха, че отдавна задминахме 75-а страница.....И както във филма така и тук нищо съществено не се случва ..... Всъщност пасатко май вече го набара ТЕЛЕНИЯ червей и скоро време ще се спомине....и да се приключва ...., че ми се зави :rolleyes:
:lol:
batvenko - специалист
Ами това което яде ЛАМАРИНА ... :lol:
batvenko - специалист
РЪЖДАТА...
nikolson - майстор
Тинки, Тинки, много объркана ти е ценностната система. Дълбоко объркана. Един земеделец, за да получи добив, винаги трябва първо да е вложил труд и средства. И този тип отношения са залегнали в обществото. При теб нещата стоят обратно, затова се чувстваш недооценен.
fbr - майстор
simplex написа:
Много ясно, че след като съм учил толкова години, ще искам нещо по специалност и с по-голямо заплащане. Много е логично, че няма да ми харесва да се хвана нещо, което може да се хване и всеки циганин.
Виж сега. За работата която ти търсиш, те хора си имат. А и да нямат, лесно ще намерят. Нямат хора за работа, която може да я свърши всеки циганин. Да си чул циганите да се оплакват, че на запад ги имат за втора ръка хора. А я погледни по циганските квартали, работещите на запад какви палати издигнаха.
nikolovvd - майстор
simplex написа:
Ако отида някъде, искам да се установя добре по местните стандарти ...
Те много лекари заминаха с тази надежда, но повечето се оказаха санитари. Останалите завършиха медицина във Великобритания и наистина станаха лекари и стоматолози.
fbr написа:
А я погледни по циганските квартали, работещите на запад какви палати издигнаха.
И не само у нас!
Ето снимка на циганска къща в Румъния (в ляво) и до нея на обикновен румънец (в дясно).
Прикачен файл:
Къща Румъния.jpg
Последна промяна от nikolovvd на вт окт 25, 2016 4:13 pm, променено общо 2 пъти.
GVG - помощник
Тази тема стана доста многопластова, но по отношение биенето на дисковете при спиране бих искал да предположа, че то може да се дължи на луфт при водачите на спирачните апарати. Преди време аз имах същия Пасат и при мен проблемът беше този. Проявяваше се особено при загрети апарати.

Тема "Какъв Пасатко си купих - да ви е яд!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: