Всички имаме коли, нали ?
Avas_co - майстор
Жека, Жека ...
Мен ме знаят, и не съм си сменял никовете n-пъти.
Как искаш да ти кажа името си като ти се криеш като мишка, примерно Чефо ме знае как се казвам, аз също го знам, е и ти знаеш как се казва той, но ти кой беше ?
Avas_co - майстор
simplex написа:
Avas_co написа:
Как искаш да ти кажа името...
Тогава..Къф си ти, че ще стоиш да нареждаш и ще питаш като полицай кой съм аз? Много интересно. Научи го. Научи и къде се намирам. И какво, по-голяма им стана чурката на тия, които се мислят за интересни?
Туше, пуси кет.
Аз, нямам думи.
p.v.x - майстор
Chefo77 написа:
Е честито, какво друго да ти се каже!
Когато търсих работна кола (и взех Фиатката), Пасатите бяха или прекалено скъпи, или прекалено големи дараци. Силно се надявам, че си взел от първите.
p.v.x - майстор
simplex написа:
Има си скрит замисъл в купуването на Пасатко. :)
Поне обясни , какъв бе замисъла при купуването на Пасатко.
nikolovvd - майстор
simplex написа:
А ти така и не си каза името. Така не е коректно.
Човек който се крие, не си казва името, дори от къде е, пише за честност. Абсолютна наглост. Явно не знаеш какво мислиш, докато не прочетеш какво си написал. Типично пуберско поведение.
Kirilpm. - специалист
Докато ми ревеше на лични ми се представяше за Жоро от Несебър,ама как може да му се вярва,като всяка втора дума му е лъжа?
Kirilpm. - специалист
simplex написа:
Avas_co написа:
Ти, с какво точно си заслужил тая чест ?
Че злословиш по мое име. Поне си застани зад твоето. А не като този със сервиза, който се хвали какъв сервиз имал, ама не казва къде е. Защо ли?
Фурнаджийска лопато,пак се върна да си променяш празните мнения.Няколко пъти ти казах,нямам нужда от реклама,имам си достатъчно работа,ако някой има нужда от моите услуги,може да ме потърси и за разлика от теб ще ме открие от 20тина години сервиза не се е преместил,за разлика от твоето местоположение,което със всяка регистрация,от Бургас бил от Несебър бил :lol: айде последно изясни се сам със себе си.Сега почни да се оплакваш,че и името си не казвам :lol:
nikolovvd - майстор
Нали знаеш, че параноята не прощава!
Днес стават 4 месеца с новия/последния никнеим. :lol:
За 4 месеца 1160 мнения! :shock: Някой тук нямат толкова за 4 години, но мнения стойностни и изпълнени със съдържание! :prayer: :?
DundyTheCroc - майстор
Темата приключи, чакаме нов профил на Тинки :)

Прикачен файл

Untitled.jpg
Untitled.jpg (67.61 KиБ) Видяна 1168 пъти
nikolovvd - майстор
И до последно шмекеруване и лъжи! :rolleyes:
simplex написа:
Бих желал да се изтрие и профилът, от който пиша. Дублира се с друг
И с кой профил се дублира бе Тинкииии? :? :-D
Опс, забравих че не може да ми отговори. Е поне за сега! :roll:
Симплекс "умря", да живее Дуплекс! :lol:

Тема "Какъв Пасатко си купих - да ви е яд!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: