Всички имаме коли, нали ?
montoya - майстор
Ех Николов, аз на тази тайна се надявах, моят е почти олдтаймер вече, нищо че все още се води юнгтаймер :prayer:
С годините обаче му вдигам цената, преди 5 години един циганин искаше да го купи за 1500 лева, казах му , че за толкова ще му дам да се снима с него. Миналата година ми предлагаха 2 хил лева, тоя път можех да организирам фото сесия с него за тия пари :-D
Начи след 10 години ще е поне 5-6 хил лева, а след 13 години като удари четиредесетака става много скъп ретро :supz:
nikolovvd - майстор
Направи си сам сметката!
Щом автомобил произведен преди 90-100 години в момента държи цена, която е 7 цифрена сума, стига да е с оригиналните си части, то остава да остискаш още едни 50-60 години и си готов. :wink:
Chefo77 - майстор
При Тинки това няма шанс да стане. Тел и инсталация от тонколонен кабел не се вписват в концепцията.
nikolovvd - майстор
То е ясно, че това упражнение е във възможностите само на Монтоя!
Тинки можеше само да точи лиги, по това което е направил до момента.
Едно е да поддържаш кола в планината и съвсем друго на морито, където може и с тел да ства.
Kirilpm. - специалист
Към момента много се радвам на форума Направисам без тинки,дано се върнат поне част от читавите стари потребители.
Ако разкарат и другата откачалка(форе) от форума ще стане едно наистина по-добро място за споделяне на опит и идеи без излишни глупости и кавги.
jekasus - майстор
nikolovvd написа:
че като го реставрираш ще започне да си вдига цената
http://www.cars.bg/c1783812
zz_stefanov - майстор
Тинки, никой не го е разкарал. Като го локализираха къде живее го хвана някаква паника, почна да се прави на отегчен от писанията в темата и изчезна с ника си simpleks. Другия му ник си е бил действащ паралелно със закрития.
Повечето хора не си излагат житието и битието в нета, но тоя хем си излага битовизмите в хиляди постове, хем се пази да не го познае някой.
montoya - майстор
nikolovvd написа:
То е ясно, че това упражнение е във възможностите само на Монтоя!
Тинки можеше само да точи лиги, по това което е направил до момента.
Едно е да поддържаш кола в планината и съвсем друго на морито, където може и с тел да ства.
Благодаря за доверието, но аз само тази кола си имам и я ползвам ежедневно, та едва ли ще устиска още толкова години, но я държа в идеална техническа изправност, въпреки, че вече се преместих окончателно в София и пътуванията през планината намаляват рязко от сега нататък
nikolovvd - майстор
Остава Лятото да се съберем "Софиянците" някой ден в София на по бира :lol:
Chefo77 - майстор
Добре, а кой е бил другият му ник?

Тема "Какъв Пасатко си купих - да ви е яд!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: