Всички имаме коли, нали ?
mupk0 - специалист
Сетих се за опита на Тинки да си смени радиатора на парното ,че имаше лют спор за марката. Да попитам и аз сега....туй добре ли е :D


Изображение

Довечера живот и здраве трябва да съм събрал лятната кола :д
DundyTheCroc - майстор
Ако е оригинално е добре, ама има много ментета на марката, така че божа работа :)
Гост - специалист
DundyTheCroc написа:
Ако е оригинално е добре, ама има много ментета на марката, така че божа работа :)
И моят автомонтьор ми сподели, че доста части ги правят на едно място, само ги слагат в различни опаковки.
DundyTheCroc - майстор
Преди много време поддържах комповете на D&N Auto, та тогава те бяха официален вносител на марката, не знам сега как е.
mupk0 - специалист
Еми не знам. Взет е от Интер Карс. Тампона е 1:1 с оригинала. Тоест днес свалих моя оригиналния на колата , и ги сравних. 1:1 надписи и драскотини. РЕАЛО си е Боге тампона. Ще видим колко ще изкара :) другия месец ще сложа ФортунЛайн за другия тампон :) че там е 5мин смяната , а под компресора е разправия и реших да играя на сигурно.
kozl - майстор
Последно смених биалетите на колата на сина (пежо 306) с такава марка. Преди това слагах, сменях разни други и всичките изкарваха по няколко хиляди и луфтовете готови. И причината беше пропуск в маншона. Маншоните бяха здрави, следователно пропуските са в уплътняването на маншона м-у болта или щангата.
montoya - майстор
На интеркарс са им добри лемфьордерите, добри са и като марка.
Иначе за едни тампони на пасат като този от темата, същите са и на шаран и на голф 2 и на още някои ваг коли от това съвремие.
В магазина, дай ми усилени тампони за Шаран /мисля си усилени, яки, ще ги сложа на пасата и ще се куртолишем/
Продавача бърка в един кашон и вади два тампона, след мен един купува за голф, оня бърка в същия кашон :mrgreen:
VLADO66 - майстор
Слагал съм такива маншони за каретата и немеца си беше сложил в кутийката скоби, гресчица и упътване за монтаж.Луда работа ама така требе.
mupk0 - специалист
Усилените тампони може да намерите само в кутиики :) инак всичко е 5 за 4. Но цената се оправдава.
kozl - майстор
Изображение
В стил "направи си сам"
Изображение
Изображение
Изображение

Тема "Какъв Пасатко си купих - да ви е яд!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: