• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Всички имаме коли, нали ?
kr1100 - майстор
француцка кола - разносветещо и мигащи светлини да се чудиш ? става. :-D
Ренде първа модификация бензин става за работа.
Поло 1,4 75 к.с. 2001г - надалече - 16 клапанов е и иска обороти. А и масло.
kuger - майстор
Раздразних се, защото:
Защо хвалите японските коли? Седем години карах Нисан, едва смогвах на цените за части.

Защо плюете френските коли? От 2005 година карам марката Рено. Първо Лагуна, сега Меган. Двете дизели. Защо ли на Лагуната съм и сменял само свещите и консумативите? Мегана го карам от 2015 г. Двигателя, 1,9 dci, 130 к.с. е много по-добър от стария 1,9, 120 к.с. Не хвърля турбина като предишния.

Явно много влияят мненията на калпави сервизаджии! Не стават и марката им виновна.
Стига сте плюли, че видиш ли някой казал!

Да не дърпам дявола за опашката, доволен съм от колата.
kr1100 написа:
француцка кола - разноЦветНИ и мигащи светлини да се чудиш ? става. :-D
............
Като караш като каруцар ще се чудиш, че мига? Не визирам твоето мнение. Визирам каруцарите, които не знаят от къде се отваря капака.

Колата е като жената, иска внимание, каквато и марка да е.
Що ли пък на мен не ми мига нищо?? Само 30 секунди, преди да тръгнеш на път и огледаш моторния отсек.
Колежката да си избере кола, пасваща и на манталитет и сърце. Какъв ще и е късмета времето ще покаже.

МОЕ МНЕНИЕ!!
resistbody - майстор
пет юли 17, 2020 10:24 pmkuger написа:
Раздразних се, защото:
Защо хвалите японските коли? Седем години карах Нисан, едва смогвах на цените за части.

МОЕ МНЕНИЕ!!
Аз пък по-доволен от японската кола(Нисан) никога не съм бил.. 12 години минимални разходи.. гуми и масло..

Към момента поддържам 2 френски, 2 форда, 1 италианска, 2 вага и 2 мерцедеса... а и един опел, ама той ебати умрялата работа 3 мотора и 2 кутии за 10 години... да не кажете че нещо съм имал една кола и само нея хваля..

И като говориш за тея дето не дигат капака, нисана като му отворихме капака имаше умряла изсъхнала котка върху капака на клапаните... даже беше и прашасала.... имам и снимков материал за доказателство..
vitorio83 - специалист
Реното си е много добро,спорта де :-D , но са все над 200 коня,сегашния меган е 230 кончета,200 ги няма за нищо и съм доволен.
2006 купих първия меган 147 кс,9 години и над 100000 км само окачване съм правил,по мотора нищо,а нищо никога не ми е светело :-D
А ръчката си е ръчка :razz:
gogo7777 - майстор
пет юли 17, 2020 11:03 pmresistbody написа:
пет юли 17, 2020 10:24 pmkuger написа:
Раздразних се, защото:
Защо хвалите японските коли? Седем години карах Нисан, едва смогвах на цените за части.

МОЕ МНЕНИЕ!!
Аз пък по-доволен от японската кола(Нисан) никога не съм бил.. 12 години минимални разходи.. гуми и масло..
И аз така обаче с две Тойоти.
kuger от чувала с Нисанките е набарал Нисан .... :lol:
miroki - майстор
Аз похвалих реното. Не знам, кой как е разбрал. Този двигател, който е харесала е хубав. Това е марката с най-голямо разнообразие от двигатели, поради това има и не до там сполучливи. На това обърнах внимание.
Алмерата обича да гние.
А 20 годишна няма да е цвете. Трябва да се гледа отдолу.
MIRO_073 - майстор
съб юли 18, 2020 10:45 amgogo7777 написа:
Евала на майстора, както казват югоизточните ни съседи. Ти нали не предлагаш на колежката да си я направи колата :)
gogo7777 - майстор
Ето изработка от френски майстор. Рено клио... :-D
Прикачен файл:
8-scaled.jpg
MamaMy - майстор
При втора ръка кола май рядко има значение марката и страната на производителя. Аз много бих се радвал и с удоволствие бих карал италианска кола, колкото и да ги плюят за качеството. Не бих отказал едно две-три годишно Ламбо или Ферари. Пък нека да ги плюят италианките. :-D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Кой автомобил да избера?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: