• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всички имаме коли, нали ?
hidrazin - майстор
пон фев 05, 2024 10:38 amivanovbg написа:
Пък аз с китайски стоки не работя. Много ментета бре.
Айде Иванов. Ти си човека. - произведено в САЩ с технологии от НАСА използвана в марсохода Perseverance

И с к'во работиш? С преопаковани и премаркирани китайски стоки все едно че са от Европа.
В ЕС отдавна няма никакво производство.
Иначе за ментетата да - разни там магнити за омекотяване... Че и без магнити даже за по-евтино. :-D
:partyman:
DundyTheCroc - майстор
пон фев 05, 2024 10:11 amradius написа:
Това последното със сигурност работи, нещо повече, вижте на втората снимка "след" как няма сняг даже около колата !
Да взема едно за двора :weedman:
А на първата снимка, по-скоро клипче, се вижда как от скучен седан прави спортно купе дори :weedman:
ivanovbg - майстор
пон фев 05, 2024 1:07 pmhidrazin написа:
пон фев 05, 2024 10:38 amivanovbg написа:
Пък аз с китайски стоки не работя. Много ментета бре.
Айде Иванов. Ти си човека. - произведено в САЩ с технологии от НАСА използвана в марсохода Perseverance

И с к'во работиш? С преопаковани и премаркирани китайски стоки все едно че са от Европа.
В ЕС отдавна няма никакво производство.
Иначе за ментетата да - разни там магнити за омекотяване... Че и без магнити даже за по-евтино. :-D
:partyman:
Не мога да разбера що за Тома неверник си. Направих тестове, клипчета с моя телефон, мойто фенерче - изкара ме че съм наелектризиран, на втория клип с моята четка за зъби дето от предния ден не съм докосвал с моя магнит от отварачката - четката била наелектризирана. Пак с фенерчето- въртя го - ту с магнита, ту с фенерчето и се вижда, че без магнита фенерчето не дърпа водата. Искаше с нещо метално - да махна всяка пластмаса. Взех брадвата да си е баш джелязо, лепнах магнита от обратната страна - то няма толкова значение щот цялото джелязо се намагнитва и пак дърпа водата. Не се ли увери вече, че действа? Ся водата била специална. Еми от чешмата ми тече. На сайта на ВИК можеш да изтеглиш съдържанието на водата. Всеки месец я проверяват дали е годна за питейна.

Не ти ли идва наум, че е много по вероятно това да е истина? Видеото нарочно ти го пращах във пълното качество за да видиш, че не мамя. То и не можеш да измамиш падаща вода. Това, че знаеш физичните закони повече от средния човек, не значи че можеш да ги прилагаш в пълния им обем. Щот явно си само читател - така прочетох и друго не може. Не се ли замисляш, че може да не си изчел всичко? Не е ли възможно аз да съм изчел много повече от теб и да умея да го прилагам? Както виждаш МОГА и смятам, че ти го доказах.

Който не вярва проверява като мене и ДОКАЗВА!!! Не се прави на инквизитор от миналите векове, щот въпреки тях земята още се върти!
Andri01 - майстор
Прикачен файл:
Всезнайкото.jpg
Всезнайкото.jpg (115.72 KиБ) Видяна 397 пъти
. " С власта и ВОДКАТА...."
hidrazin - майстор
пон фев 05, 2024 9:45 pmivanovbg написа:
Не мога да разбера ...
Нали се разбрахме? Тук беше само шега.
Щъ пращъш вудъ и те така. Да не пренасяме нещата тук. О.К. ?
пон фев 05, 2024 9:53 pmAndri01 написа:
....
Изображение

:partyman:
пишман_майстор - майстор
Кога имаше зими ( нормални със сняг и сички екстри ) при нас .
Значи три -четири неща спазвах :
-ръчната избягвах да я дръпвам. Камък , бордюр каквото има под ръка.
-една пръскалка пълна с концентрат антифриз, при паркиране за по-дълго напръсквах предния джам превантивно. Помага и повторно пръскане при вече замръзнал и обледен. Улеснява доста отлепянето на лед, стъргането му и т.н.
- два терлика от тия сините с ластиката, дето ги има навсякъде из мед.кабинети, учреждения и други. Тях на двете странични огледала. Много са ефикасни м/у другото . Преди ползвах малки торбички и ги хващах с ластици, после като излязоха тия терлици на мода-само с тях.
- всички уплътнения по врати - със силик.спрей, ключалки - със сух графит. Това два пъти по време на студените месеци.
- винаги сухи вестници на няколко ката под стелките, обират добре влагата и не се разнася из купето.
Останалото- ясно, стъргалки, лопати, вериги за сняг и зимни гуми.
Indianec 2 - специалист
Това с ръчната тъкмо го научих (по трудния начин), пък останах без кола. :lol:
kr1100 - майстор
вт фев 06, 2024 3:43 pmIndianec 2 написа:
Това с ръчната тъкмо го научих (по трудния начин), пък останах без кола. :lol:
Ами смени си жилата с нови и си провери уплътнениятта към броните на жилата.
Ако имаш време за занимавка пълни/ накисвай/ жилата есента с ЕП90. При повече време медна грес
Andri01 - майстор
Инди,какво стана - завърши ли даскалото? :-D
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Как предпазвате стъклата на автомобилите при отрицателни температури и снеговалеж?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: