Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Здравейте!

- Дневник на колата ви улеснява при управлението на вашия автопарк като може да следите всички такси, ремонти, зареждания, пътувания и местоположения на превозните си средства. Може да проверявате директно валидността на всички такси по рег.номер - каско, гражданска отговорност, технически преглед, винетка. Също така да проверявате за глоби в МВР системата директно през платформата. Ще получавате известие за всяка изтичаща такса или сами може да добавите напомняне за нещо друго. Може да вкарвате ремонти като смяна на масло, филтри, съединител, дискове, накладки и други. Платформата е напълно безплатна, но разполага и с разширена версия, която е изключително подходяща за по-големи автопаркове с по-голям брой превозни средства.


Платформата е наличнa за Андроид, iOS, Huawei и web (за компютри). Може да разгледате повече на <премахнат_линк>. Има възможност за партньорство и бартер реклама.
hidrazin - майстор
Аман от боклуци и навлеци.

:partyman:
grizan1980 - специалист
Аз си имам тефтер за тия работи .....
Преди месе-два изхвърлих стар автомобил.
В жапката намерих тефтера с писанията. Вместо да ме заболи главата, стана ми смешно.
Защо въобще съм си правил трудът?!
Автомобилът, ако не е работен кон който да носи пари, или с цел търговия, си е 100% загуба от гледна точка финанси.
На мен ми е донесъл толкова радост и щастие......е, според някои изплатил се е.
Предстои да се разделя с още един. Неговият тефтер стигна една заветна сума още първата година и осъзнах, че това е грешка. Търпим се вече 15.
Сега имам други два, които ми носят само позитиви. Парите нямат значение.
Вчера за петнадесет минути се омазах до ушите в масло, но си настроих мотора досущ как часы.
А часы как трактор, хахаааа!

Тема "Всичко за твоя автомобил в 1 платформа" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: