• 1
  • 2
Има много интересни линкове, нека ги споделим.
infomar
http://lifehacker.ru/2016/06/05/ok-google/

На руски е, но не намерих на български..... мисля, че ще се справите.
Lisko - майстор
infomar написа:
http://lifehacker.ru/2016/06/05/ok-google/
На руски е, но не намерих на български..... мисля, че ще се справите.
За съжаление това са вредни приказки за лековерни.
Не само гугъл, но и фейсбук, яху и т.н. - каквото им дадеш веднъж - дал си го завинаги - никога не забравяйте това. Информацията е сила, информацията е пари, информацията е много ценна стока. Кой идиот ще я хвърли на боклука доброволно? Все едно да пратиш 2 жълтици на братчеда в Австралия, след два месеца да му се обадиш - братчед, тия жълтици искам да ги хвърлиш в океана, много си готин ама не ги заслужаваш, тъй че ша та замола...
:-D
infomar
И аз не го вярвам, че ЦРУ ще остави информацията да си "отиде". Това за което става дума е да се направи предполагам всичко възможно дилетанти и частни фирми да се домогнат до лична информация. А ЦРУ-то да си го навре от зад, лошото е, че цялата държавна машина на нашата страна лансира и рекламира (имам чувството, че насила) кара хората да ползват тези социални мрежи. Явно има защо :?
Lisko - майстор
Че кой те бие да си даваш истинската лична информация. Ми ИЗМИСЛЯЙ бе!!!
profesionalist_wood - майстор
Защо си мислите че си давате доброволно информация? Инфомаре те ако имат интерес от Пентагона ще се сдобият с нужната информация без да се усетиш и накрая да се събудиш в тъмно мазе и наоколо агенти на ФБР в черно и един зад теб държейки спринцовка ще си признаеш набързо майчиното мляко :-D
infomar
И аз това си мисля, от такива като мен пиндостанците могат да разберат само колко пъти вечер правя оная работа, ама ми писна да ми изскачат някакви прозорци които ме примамват да купя това или онова.... не, че влизам кой знае колко в тези сайтове, но предполагам вече са разбрали на коя партия симпатизирам, как ще действам в определена ситуация ... и при нужда ще имам определено място в някой от временните лагери за инакомислещи.

С подходящ софтуер (който предполагам някой партии вече са закупили или са им предоставили) и с подходящ допуск до тези програми, преди избори може с висока точност да се определи кой ще спечели, на къде клони мнението на определени прослойки от народа и т.н.т. А всички знаем кой сега е на власт, коя страна го поддържа и съветва, и коя организация стои зат ТЕЗИ точно програми :? А аз не знам....
profesionalist_wood - майстор
infomar написа:
И аз това си мисля, от такива като мен пиндостанците могат да разберат само колко пъти вечер правя оная работа, ама ми писна да ми изскачат някакви прозорци които ме примамват да купя това или онова.... не, че влизам кой знае колко в тези сайтове, но предполагам вече са разбрали на коя партия симпатизирам, как ще действам в определена ситуация ... и при нужда ще имам определено място в някой от временните лагери за инакомислещи.

С подходящ софтуер (който предполагам някой партии вече са закупили или са им предоставили) и с подходящ допуск до тези програми, преди избори може с висока точност да се определи кой ще спечели, на къде клони мнението на определени прослойки от народа и т.н.т. А всички знаем кой сега е на власт, коя страна го поддържа и съветва, и коя организация стои зат ТЕЗИ точно програми :? А аз не знам....
Да те имат такъв софтуер за определени думи ако напишеш в Гугъла-Белия дом,САЩ,ОБама....
Имам интересно инфо от нашенец в САЩ който ми каза че не говори определени думи по телефона,само -ало как си добре ли си....и при определена дума се записва какво си плямпал.....и държеше на срещи на 4 очи...
Чираче - майстор
А покемоните какво са? Уж игра, а се събира всякаква информация. :?
Iliev Labs - специалист
Има и някакъв torbrowser.
Гарантирал анонимност.
Инсталирах го, но аз пък нямам какво да крия.
Пак съм си с гугъла.
torbalan - Дървен философ
В големи филми се вкарвате.

Верно ли мислите, че някой се интересува от вас, като личности.
Верно ли си мислите, че ако ЦРУ решат, че се интересуват от вас - можете да скриете нещо? :)
  • 1
  • 2

Тема "Как да изчистим информацията която събира/шпионира GOОGLE за нас." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: