Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
dokobg - специалист
Някой намери ли този душ в БГ, че ме заинтерисува и мен. Намирам само някакви по 300-400 лв., а този не ми изглежда скъп.
В България не можах да намеря този душ.
Ползвам такава слушалка от 7 години и съм много доволен, но гуменото топче вътре взе да се износва -появяват му се язви и се притесних да не ме изостави в някой момент. Купих обикновена душ - слушалка, но с нея не става- на проточен нагревател 7.5квт съм и струята през зимата е слаба. Децата изпротестираха силно и основателно :)

Затова намерих адреса на производителя, намира се на 20тина км след Белград, посока Хърватско (ето линк http://www.peshovich.com/sr/contact-information/) и понеже понякога пътувам натам му цъфнах директно на вратата. Като му казах че искам 2 душ слушалки, той ме пита 2 хиляди ли имам предвид :?
Както и да е- даде ми 2 броя, за 10 Евро общо.

Сравнение с модела , който имах, на новите топчето е по-малко. Тествам го вече 2 седмици - работи нормално.

бтв - предложи ми да купя 5000бр, на цена от 2,5 Евро всяка, но май няма как да стане....
methaa - помощник
Сега намерих темата. Аз също си търся слушалката и като автора не успях да я открия в България.
Ако някой има информация къде мога да я закупя ТУК, моля да сподели :partyman:
profesionalist_wood - майстор
Има в Борово на ул. Подуево голям магазин за баня и там имат бая душове дори и турски
ktamen - специалист
uBoTo написа:
Особеното е конструкцията. Душа е много икономичен (пести вода) и водата излиза на капки (нещо като водоструйките по автомивките). Вътре в самия душ има едно гумено топче (или поне с такава обвивка) и ялата работа идва от въздуха, който влиза през изхода на душа и водата, която влиза в него - преминава през това топче и излиза под налягане и на ситни капки. Преди колегата да ми прати душа бях принуден да ползвам стар душ (най-обикновен, от който водата излиза на струя - 20-30 отвора в главата на душа) и значително по-обилно се облива човек с него, но 50 литров бойлер заминава за отрицателно време. С душа, който търсех, мога да стоя в банята 20 минути без проблем :supz: Освен това този душ прави и приятен масаж. Варианта за производство и на мене ми мина през главата, но ще видим дали един добър приятел ще приеме идеята. Въпроса е и как ще допадне на хората, но на мене лично от 6-7 години ми върши идеална работа.
Здравей колега
Можеш ли да направиш по-подробни снимки и по възможност, някакви рисунки как точно работи. Защото от обяснението ти не ми стана ясно.
И аз искам да го пробвам.
Някой ако ходи към Сърбия, ще му бъда много благодарен да ми вземе и на мен.

Тема "Търся един душ, но не мога да го намеря никъде :(" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: