Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
tysonlkr - специалист
Втори вариант е да сложите една завеса пред душа и тогава няма да се мокри ревизионния отвор. :wink:
По снимката не мога да преценя дали има място.
рашкета - специалист
Еййййййй ще ме изкъртите с простотиите си бре ( изключвам Джеки). Какви силикони какви тъпотии.А това със "стрехата" ми напука цайсите.

При това положение ,ако еБентуално сте съобразили отвора с продаващите се размери пластмасови ревизии, си сложете една като я залепите със силикон към плочките ( не капака към рамката :x ) и ако наводни долния етаж ми звъннете да видим какво ще се прави.... :lol: :lol: :lol:



Ето тея са правени реди повече от 3 г. и няма проблеми.

Прикачен файл

Б2.jpg
Б2.jpg (38.3 KиБ) Видяна 3522 пъти

Прикачен файл

Б1.jpg
Б1.jpg (51.38 KиБ) Видяна 3522 пъти
Е те тоя отговор чаках.С тези снимки вече се успокоих.Благодаря на всички ви.Да не ви кажа че имах предложение да рушна куфара и да направя отвора на тясната страна....А на долните етажи е като при мен с тази разлика че моята баня е завършена,а техните са на мазилка все още и могат да коригират ако им го наложат
nikolovvd - майстор
Какво е това строителство от 20-ти век?
И аз съм в нов апартамент, но всичко е в мазето - от водомерите до кабелната телевизия и Интернет!
Така никой няма да ми влиза в жилището и няма да ми пробиват стените, за да ми прекарат жици.
chapara - майстор
Изображение

Изображение

А за това как, по голям отвор :wink: :cool:
jekasus - майстор
nikolovvd написа:
Какво е това строителство от 20-ти век?
И аз съм в нов апартамент, но всичко е в мазето - от водомерите до кабелната телевизия и Интернет!
Така никой няма да ми влиза в жилището и няма да ми пробиват стените, за да ми прекарат жици.
Май има вече изискване да се слагат водомери със дистанционно отчитане :?
Това го има в един комплекс на Златни(немски са водомери, даже могат да ти спрат водата дистанционно, ако не платиш :-D )
Другия вариант -ревизия в общия коридор или стълбище. Също удобство да не ти влиза никой у къщата и същия риск при неплатена сметка :-D
GROHE Bs - специалист
Един път да сме с Чапареца на едно мнение.Вече 10 години съм с това нещичко-не духа не мирише не наводнява комшиите.

Прикачен файл

Photo-0086.jpg
chapara - майстор
GROHE Bs написа:
Един път да сме с Чапареца на едно мнение.Вече 10 години съм с това нещичко-не духа не мирише не наводнява комшиите.
:wink:
prascho - майстор
GROHE Bs написа:
Един път да сме с Чапареца на едно мнение.Вече 10 години съм с това нещичко-не духа не мирише не наводнява комшиите.
Къде ти я правиха, с какви размери е?
chapara - майстор
prascho написа:

Къде ти я правиха, с какви размери е?
Във всяка фирма за Аl дограма ще ти я направят по твой размер, но трябва да имаш предвид че рамката стеснява отвора. Предимството е че когато е по голям отвора, можеш лесно да обслужваш водомерите, може да се постави и филтър за водата :wink:

Тема "Въпрос за ревизионен отвор в банята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: