• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Честита херметичност!
Чувствам се длъжен да споделя, колко полезен се чувствам.
Подобен и още по голям успех с фугата!
Durlioburlio - напреднал
Благодаря благодаря на всички замесени :prayer:
И на мен ми е едно такова яко, че научих нещо ново и ще мога да навия една лента ако ми протече радиатора.
Трябва да фугирам и да НЕ СЕ ПОЯВИ повече петното, за да спя спокойно.

Сега съм събрала смелост за още 2-3 проекта из вкъщи. Ще пускам теми :goodman:
yanko78 - специалист
Аве човек, как ще го завъртиш на криво :axe:
Durlioburlio - напреднал
То си е завъртяно правилно, само че не мега стегнато до край, че тука ме наплашихте с пукане на резба, строшен водопровод, апокалипсис :shock:
Още малко му трябваше, но така си е супер, като кулата в пиза и най-важното НЕ ТЕЧЕ.
Само аз ще го забележа.
Сега, ако ми го беше оставил така някой майстор на който съм дала пари, щях да се пукна от яд.
Прикачен файл:
IMG_0307.jpeg
B0bi - специалист
... всъщност си подминала малко :?
А за плашенето - извинявай - явно бобът се е случил китайски (какъвто всъщност е масово 😉 ). Няма да влизам в подробности. За петното ... ми то и там май ще се окажете, че "не били компютри, а компоти"
Успех.
Боби, знаеш ли кой "уплътнител" за резби позволява да върнеш малко, без да има опасност от прокапване?
Не исках да давам акъли, за да не объркам още повече new мастера, а и за 1 резба не си струва.
Durlioburlio - напреднал
Ох, пак ли съм объркала нещо? Какво му има сега? :?
jekasus - майстор
пет юни 16, 2023 10:06 pmDurlioburlio написа:
Ох, пак ли съм объркала нещо? Какво му има сега? :?
Забрави, няма задължение да е прав по нивел...
chapara - майстор
пет юни 16, 2023 10:06 pmDurlioburlio написа:
Ох, пак ли съм объркала нещо? Какво му има сега? :?
Объркването е нощожно, само витка и половина повече тефлон и щеше да ти затегне на време. Връщане аз лично за 15 градуса с тефлон бих направил. Но по бих направил още две врътки тефлон в повече. Мъжка му работа😁ще развивам и навивам докат се мръкне😊едва? ли.
Пропуск в помненето, пука се при калчища при начинаещи! Тефлона е мек, резбата го нарязва!
Не играй тото, от клиповете заложи явно на най неподходящия за теб матерял😊.
Но там ъкъл не се дава. Не изпортвай майсторлъка, иска се търпение, за знания. Навий го отново, сега добре застана на мястото на майстор, за вѝдиш каквѝ сте клиентите🤫🤫🤫
B0bi - специалист
Трифон ..., според дамата е трябвало да врътне още малко, ма я е дострашало (да речем заради "мен"). На мен ми се струва, че всъщност е подминала "критичната точка" (на нивелация). Връщал съм многократно при подминаване с кълчищено уплътнение без отрицателни последствия! Нямам нищо против теориите, но и не им робувам.
Кажи ѝ директно: подминала ли е и може ли да върне или не е, и може да натегне още малко. Или да свиква с картинката.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Мокро петно на фуга" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: