Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
totko - специалист
n_a написа:
Няма такова нещо като "излишен" спирателен кран. Този, с червената врътка, какво производство е? Всички изглеждат еднакво. 2 китайски ми се спукаха!
Смятам че единия от двата крана е абсолютно излишен, поради това че когато са два, най-често се спира и пуска водата от единия, а другия почти не се ползва и след няколко години блокирва.И в крайна сметка ползата от втория кран е никаква, защото нито затяга, нито се развива.Така беше блокирал единия стар кран, така е блокирал и единия кран в жилището което обитаваме в момента.
Всички нови кранове се български, включително и този преди водомера.Изрично бях предупреден от познати и приятели да не купувам евтини китайски аналози.
tassel - специалист
Щом ти е 4м разстоянието до бойлера, наистина няма смисъл от втори бойлер. При мен разстоянието е над 10м и чаках по 1мин. топлата вода.За водомера или някаква кутия от гипскартон или итонг, или както си решил с плот и вградена мивка и вратички. Мисля, че имаше такава тема. Може да погледнеш. А гърнето, ако имаш възможност, може да го изтеглиш малко напред.
totko - специалист
Не знаех че има такава тема в форума, нещо съм я пропуснал защото съм изчел всички теми.
Определено ако има възможност бих мръднал тоалетната чиния малко напред, но това ще мога да преценя, чак след като сложа нова врата.5-10 см да успея да я мръдна напред, ще е все нещо

Тема "Как бихте решили този проблем в банята?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: