• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
pavkatay - майстор
ribnikolaevi написа:
.................Между другото това, което си показала по дограмаджийските фирми се казва прозорец, а не врата. :-D
това точно е снимка по темата. алуминиева врата от цветен профил и с цветен пълнеж. и при ал. и пвц има различни профили за врати и прозорци. никой не нарича прозорец алуминиевата врата. БАЛКОНСКАТА врата е всъщност по- висок прозорец-било то пвц или ал. нека да има разяснения а не недоразумения :)
Произвеждам и монтирам Al врати.За варненски регион 250лв.
vladuicho666 - напреднал
chapara написа:
http://www.gradevi.net/contacts.aspx
хубави врати, но скъпи , след направена оферта от тях и стравнена с техни колеги пак на ул.Хр.Ботев ,се оказа че разликата във едни и същи врати е 80лв

а пък и ворошилов с тая табелка -30% пак ми казаха една цена......мани мани
Винтчо - специалист
solo5 написа:
и аз исках да е с огледала от двете страни, но май е по-удачно да е с огледало само отвън
дълго премислях и осъзнах, че не ми трябва запотено огледало отвътре :-D
Умът ми не го побира, но в Ролпласт и Сити-нещо-си ми казаха, че не мога да ми направят врата, която да е с огледало само от едната страна. :axe:
nakatasan - специалист
plamenn написа:
Произвеждам и монтирам Al врати.За варненски регион 250лв.
Колега това само цената на вратата ли е или е включен демонтажа на старата и монтажа на новата?
al4o - специалист
nakatasan написа:
plamenn написа:
Произвеждам и монтирам Al врати.За варненски регион 250лв.
Колега това само цената на вратата ли е или е включен демонтажа на старата и монтажа на новата?
Ама четете и датите де :) Тази тема е от 2010г.
Цената и сега би била такава , ако нашите добри управници (държавни)не ме бяха принудили да работя сега в чужбина!Все още цените на материалите ме устроват да работя на тези цени , но на клиентите им се вижда много – сравнено със заплатите в БГ.
plamenn написа:
Цената и сега би била такава , ако нашите добри управници (държавни)не ме бяха принудили да работя сега в чужбина!Все още цените на материалите ме устроват да работя на тези цени , но на клиентите им се вижда много – сравнено със заплатите в БГ.
Дори и с разни огледала както прочетох по–горе.Между другото , възможно е монтаж на едно огледало , на врата , прозорец и каквото там се иска от едната страна, а от другата може да се сложи друг пълнеж (какъвто желае клиентът).Просто разберете хора–големите фирми не им се занимава с дребни детайли , от това страдат малките производители(подбиват цените, а после защо така се получило?).
  • 1
  • 2

Тема "алуминиеви врата за баня от къде?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: