• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
vladuicho666 - напреднал
Алуминиеви врата за баня от къде,от коя фирма?И искам да е с огледала от двете страни,коя фирма ще ми даде добра цена и колко е горе долу?
solo5 - майстор
и аз исках да е с огледала от двете страни, но май е по-удачно да е с огледало само отвън
дълго премислях и осъзнах, че не ми трябва запотено огледало отвътре :-D
ribnikolaevi - майстор
И остаряла пластмаса (след 5 години) също не е най-доброто решение. Засега съм се насочил към стъклопакет от огледало вън, вътре напечатано със (моя) шарка стъкло.
mim - специалист
някой може ли да покаже хубави врати за баня на българския пазар, които не са стъклени и нямат грозната (за мен) рамка ала дограма
искам гладка врата, не това:
Изображение
ribnikolaevi - майстор
Скоро проучвах положението с вратите много сериозно. Имаше една фирма, май Хьорман се казваше, която продава стоманени врати. Те са гладки. Ако искаш нещо по-специално, трябва да намериш фирма да ти изпълни специалната поръчка. Примерно да залепиш нещо върху рамката изцяло. Някои се навиват, но тогава отиваме вече в цифроманията.
Между другото това, което си показала по дограмаджийските фирми се казва прозорец, а не врата. :-D
mim - специалист
:-D аз и за това не искам такова нещо

сега гледах и каталога на Порта Доорс, имат такива врати за баня, които не са от пдч, мдф и разни дървесно-производни, но не намирам цени, серията се казва Аква, след нея следват специалните стоманени врати
ще преслушам и Хьорман
ribnikolaevi - майстор
Обаче ако си сложиш на Хьорман има един проблем. Тъй като те не изпълняват глезотийки проблемът е да вържеш вратата с интериора на коридора (антрето) пред банята.
Въобще след като навлязох в материята за вратите ми направи впечатление, че интериорните дизайнери поскриват проблема с вратите, като слагат на банята бяла най-често, въобще на всяко помещение каквато на тях им е угодна, което всъщност много трудно може да стане. Ще ми е интересно какви са твоите наблюдения. Отклоняваме се от темата, но се надявам да сме полезни.
mim - специалист
проблем с бялата врата няма да имам, ама никакъв, даже напротив, защото другите предстои да станат и те бели по план, че в момента само някои са
в момента тази, която имам е бяла, само че е от дървесни частици и от влагата и годините й е дошло време за смяна
ще се различава само по това, че няма фасетен релеф, като другите, но не може хем да не е дървена, хем да е релефна, освен ако не сложа желязна тип "входна" за сума, която не мисля да давам :-D и то пак няма да е в същия фасет
  • 1
  • 2

Тема "алуминиеви врата за баня от къде?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: