Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
mariayn - специалист
Ще се радвам да получа съвет за душ панел за около 400 лв
ozimen - специалист
Не ти трябва.Като го ползваш няколко пъти -после само душа и така
solo5 - майстор
и аз съм на същото мнение като ozimen
но ако си твърдо решен да си купуваш се надявам да имаш поне душ кабина, че голямо пръскане ще падне
... ако пък нямаш добро налягане пак става тъпо :?
limp3r - специалист
И аз подкрепям колегите. Че нямам снимки да ти покажа какво става след 1-2 години. Слагах на един клиент, струваше около 250лв (което не е малко, а е китайски). Опитах се да го разубедя, но той остана непоколебим. Сега е на моето мнение, но няма връщане назад, защото изводите не можеш да ги направиш хем за панел, хем за смесител (поне на този модел не можеше). После го махах поне 5 пъти да оправям отзад меките връзки, защото от налягането се откачаха, докато накрая не ги подмених с метални и с яки скоби. Силикона колкото и да е антибактериален му заминава защитата след някоя и друга година и почва да почернява....абе отврат. Сега ме е яд, че се навих да го монтирам. Така че обмисли добре дали искаш панел.
ribnikolaevi - майстор
Купих си италиански, с термостат, цената беше 490, но ми го дадоха с отстъпка. Взех ги от един дребен търговец. И Санекс ги продава. Цената не се сещам. Моделът или фирмата производител е Сфера.
Имаше модел без термостат, цената мисля беше под 400.

Тема "Съвет за душ панел" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: