Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Мария
Имам акрилна италианска вана. Съседа отдолу вчера ме викна и тавана в спалянта му е целия черен от мухъл. На ваната видимо нищо и няма, но като светнах с фенер отдолу видях че сълзи на 2-3 места !!!
Дайте съвет това чудо лепили се какво ? Плочките в банята са слагани след ваната и сега немога да я махна. Да ли има начин да се залепи ?
Bobby - специалист
Ако ваната ти е на години ,и ако не си я напълнил отдолу с цимент преди да я поставиш, да знаеш от стъпването в нея си напукал и варианта според мен е подмяна. Успех.
Osiris - специалист
по ми е интересен факта че има мокро помещение над спалня :oops:
Bobby - специалист
Нали знаеш в днешно време и коридора е стая, а балкона тоалетна, камо ли бяната да не стане спалня... :lol:
Osiris - специалист
То няма нищо лошо ама ако имам такъв съсед и ми избие мухъл на тавана ще му се види тесен града ако всичко е направено няма да има проблеми но ето на някой си е оставил ръцете :lol:
emil_v r - майстор
Виж вероятно може и да не е пукната,а сълзи от сифона и подлизва по дъното. Подзидаи я отдолу както ти казва момчето.Колко килограма си ? Евентуално може и с пяна,затова питам. :shock:
masteradmin - майстор
Според мене след като няма видими поръжения от вътрешната страна, става дума за съвсем малка пукнатина. Затова вземи едно парче пластмаса намажи хубато ваната отдолу с епоксидна смола. След това намажи пластмасата, изчакай малко да дръпне и след това го залепи за ваната. Зада притиснеш добре заклини под ваната някакъв голям предмет, така че да изхвръкне смола отстрани на пластмасата. Успех :)
Osiris - специалист
На стройко в НДК вчера видях че има специални покрития за вана може да свършат работа :oops:
jacko - специалист
има едно такова чудо, наричат го влакнест кит, много го ползвам. с него стават чудеса, пробвай с него

Тема "Спешна помощ за акрил вана !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: