Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Supercoooooool - специалист
Нямах предвид сифона, а там където стъклото на паравана се допира до пода. Знам, че решението е просто да се повдигне на прагче самия параван и така се решават всички проблеми, но естестически не ми харесва. Много по изчистено е стъклото да е до пода, но там до колкото разбрах се изолира със силикон.
Откъслечни отзиви има във форума за някои марки сифони, затова ми се иска да попитам майсторите, които по-често си имат работа с тях коя марка биха препоръчали от по-евтините такива.
Например - VidaXL, Патлиджански или онова дето се отваря при търсене "Линейни сифони".
Нямам нищо против скъпото дизайнерско решение, но за 1 м огъната ламарина, крачета и тапи ми се струва че 400 и нагоре лева са леко излишни.
jekasus - майстор
stefan_nankov написа:
VidaXL
От евтини, този го препоръчвам.
Върви със крачета(аз не ги ползвам), има хидроизолационна манжета(лепи се със ПУ), кукичка за панела, преход от ф40 на ф50. Всичко лесно се вади за почистване. Добра китайска работа за холандска поръчка :-D Има още плюсове и снимки си имам, но ме мързи да направя фото оглед на сифона. Тяхните инсталации не ги препоръчвам - ташак работа, както и туалетни чинии, Идеал Стандарт са по-добри.
Патлижански не го помня, на Танушев, можеш прекалено да притегнеш гуменото уплътнение и чашката за водния затвор не може да се извади.
Алкапласт, и те имат интересен сифон в бюджетния клас.
ivailokrustev - специалист
stefan_nankov написа:
Откъслечни отзиви има във форума за някои марки сифони, затова ми се иска да попитам майсторите, които по-често си имат работа с тях коя марка биха препоръчали от по-евтините такива.
Например - VidaXL, Патлиджански или онова дето се отваря при търсене "Линейни сифони".
Нямам нищо против скъпото дизайнерско решение, но за 1 м огъната ламарина, крачета и тапи ми се струва че 400 и нагоре лева са леко излишни.
Аз съм доволен от сифоните на Viega, продават ги в Гауди Ди Ес. Магазинът се намира в София на ул. "Ралевица" 94. Ако все още не си купил сифон, може да си вземеш от там, има много голям избор, различни модели на различни марки. Онзи ден бях там и ми казаха,че ще има Черен петък от 25.11 до 27.11, така че ще може да си вземеш нещо по-качествено на изгодна цена.

Тема "Лентови сифони - къде в банята, марки и мнения" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: