Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
prascho - майстор
Малко се съмнявам за отвор 20х30см да се направи ревизия от профили ама....
prascho - майстор
Късно е за това чадо.... Пък и този капак ще струва колкото цялото лепило в банята :).
jekasus - майстор
Има и комплект магнити за плочки.
И аз основно слагам бели капаци, ама искам нещо по-хубаво(по-сложно, по-красиво).
chapara - майстор
prascho написа:
Малко се съмнявам за отвор 20х30см да се направи ревизия от профили ама....
А защо да е 20/30см.? Оставя се по голям отвор, нали виждаш на снимките? :?: :roll:
VLADO66 - майстор
prascho написа:
Малко се съмнявам за отвор 20х30см да се направи ревизия от профили ама....
Прави се,прави се-лично съм си поръчвал под размер,профила е малко по-специален/не дограмаджийски/,вратичката е от матово стъкло.
Hoвoceлckи - майстор
VLADO66 написа:
prascho написа:
Малко се съмнявам за отвор 20х30см да се направи ревизия от профили ама....
Прави се,прави се-лично съм си поръчвал под размер,профила е малко по-специален/не дограмаджийски/,вратичката е от матово стъкло.
Дали няма някаква възможност да го покажеш?
Прасчо, ти как го направи в крайна счетка?
Аз исках да не се забележава изобщо - да се отваря само една плочка. Не съм бил обаче достатъчно прецизен в пантите и стана кофти ... Не ми допада съвсем това с магнитите, макар че ако се наложи, мисля вместо с вакуума, да сложа примерно две (иначе неизползващи се) закакачалчици? Други идеи?
VLADO66 - майстор
Нямам възможност да покажа моята вратичка.На снимките в дясно се вижда ,но вместо ключ има малка ръкохватка http://www.gama-prim97.com/104210881072 ... 81080.html
chapara - майстор
Hoвoceлckи написа:
мисля вместо с вакуума, да сложа примерно две (иначе неизползващи се) закакачалчици? Други идеи?
Изключително неуместно, таман някой ще си закачи нещо на закачалките и плочката на земята :cool: :-D

Тема "Въпрос за ревизионен отвор в банята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: