Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
prascho - майстор
То затова човек прибягва до крайния вариант "направи си сам". Пазарът бъка от пишман майстори и производители. Пък, човек когато майстори сам влага повече старание и усилие.

П.П. Банята е особено помещение. Влага, вентилация, наличие на прозорец, обливане с вода, кондензация. Все фактори, които въздействат злонамерено върху мебелите.
Chefo77 - майстор
Малко късничко ...
В Бриколаж са пуснали някакви силни разпродажби на мебели за баня, та снощи заприходих едно комплектче IZIA в червено и бяло, с прилична мивка и огледало. Пасва ми на плочките. Всичко е от МДФ, да го цензура, но мисля при сглобяването да мина всички ръбове още веднъж със силикон. Банята се проветрява, освен това шкафа няма досег до вода. Направиха ми впечатление 2 неща обаче : адски много тежи и е с много добра изработка. Като ремонтирам банята, ще пусна и снимки даже.
prascho - майстор
На МДФ нищо му няма от влагата. С едно шкафче на "висота" съм от 7-8 години. Единствено фазера отзад почерня и хвана мухъл. Виж дали и при теб е фазер. Хубаво е да е 3-4мм МДФ за гръб.

П.П. Тежи щото МДФ е тежък материал.
Здравейте, наскоро правихме ремонт в новата квартира и за банята избрахме мебелите да са от пластмаса. Ами ние хубаво го решихме, ама в продължение на дълго време не сме намирали това, което да ни допадне. И тогава реших да поровя в блогове и форуми, и се натъкнах на един много интересен сайт - виж тук. Рамоис имат голямо разнообразие от артикули, при това не съм виждал досега такива в многото магазини, където съм обикалял.
miliad - майстор
пон окт 31, 2022 7:24 pmtodorova1 написа:
Здравейте, наскоро правихме ремонт в новата квартира и за банята избрахме мебелите да са от пластмаса. Ами ние хубаво го решихме, ама в продължение на дълго време не сме намирали това, което да ни допадне. И тогава реших да поровя в блогове и форуми, и се натъкнах на един много интересен сайт - виж тук. Рамоис имат голямо разнообразие от артикули, при това не съм виждал досега такива в многото магазини, където съм обикалял.
Тодорова, гледам, че го раздаваш многостранен рекламен агент. Но особено оригинално и успешно, но за това пък упорито. Ако си евтина, имам едни вина за популяризиране, може да бартеросаме някоя сделка :) .🍷

Тема "Мебели за баня - каква е разликата между PS и разпенено PVC?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: