Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Здравейте. Започнаха профилактиките на Тец-а и тази година и реших да направя нещо само за къпане. Сложих в банята едно кухненско бойлерче Елдом Б4 3,5 кв. Под наем съм, банята е нова (не искам да дупча за монтажи) и няма оставена инсталация за мощен проточен бойлер, не познавам инсталацията и затова се спрях на такъв който мога да го включа в всеки контакт . Затова реших да мина на този варянт с временен монтаж и го захранвам от контакта пред банята който е на панела за бойлер. За сега вече 4-5 дена няма проблем водата не е вряла, но е прилична да се изкъпе човек и то много по добре отколкото с канче и лиген. Но сега се замислям колко е правилно това което съм направил. Има ли някаква опасност ? Къпането е максимум 10 мин. Бойлерчето е далеч от душа, но все пак знае ли човек. Какво ви е мнението?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Къпи се по джапанки. Докато се тревожиш, ще мине профилактиката, споко
Абе аз се къпя по джапанки ама :lol: Единствено сега се сещам, че незнам дали контакта е занулен с допълнителното зануляване . Блока е панел от 89г. има ли някаква опасност ако не е занулен?
inspo - майстор
Имаш грешка в заглавието на темата.
Пиша от телефон, не е нарочно.
Andri01 - майстор
Провери си веднага зануляването на контакта!!! Да не стане късно :(.
В крайна сметка сигурноста на първо място. Ще го махна, все пак няма нищо по хубаво от един леден душ накрая на деня! :-D

Тема "Кухнрнско бойлерче" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: