Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
eshk0 - специалист
Здравейте,
искам да сложа шкафове с плот в банята, не можах да намеря готови (по моя вкус) като гледам доста са скъпички с поръчка.
Това ми е помещението:
Изображение
1.50 м до декора, но не мога да прецена да ли да е 1.50 или по късо, защото в ъгъла ще има бойлер :rolleyes:

ето искам нещо такова

Изображение

Изображение

От Баня стил ми изкараха тези цени:
Здравейте,
цената на плота от масив е:
дъб-474.00 лв
бук - 443,00 лв
топола - 389.80 лв

Плота от PVC в бял цвят е 425,00 лв
Цената на шкафа в бял цвят е 495,00 лв.

Изпращам ви схема на шкафа за който сме направили запитване.
Плота е с размери 150х50х8

Изображение
Висока ми се струва цената, също така без горни шкафове, мивка....
Някой ако може да препоръча нещо :?

Дргуият ми въпрос е за душ преграда (стъкло)

това е помещението

Изображение

искам да сложа такова стъкло

Изображение

но пак цените са непоносими :shock: 1200 лв (без доставка, без монтаж)
jekasus - майстор
Ем, искаш, ем не ти се дават пари.....Банята е скъпо удоволствие, особенно, ако всичко не по стандарта, който се продава в брюколажите и подобни.
Жалко, но цените са нормални, и за плота, и за душкабината...
eshk0 - специалист
Мда, много са нормални, още малко и ще кажеш, че са ниски. По 4 минимални заплати за всяка :-D и ако беше само банята....

Мисля, че има и по евтини. Дано някой да сподели нещо :rock:
dadko - майстор
Има и по- евтин вариант- ама не да си поръчваш цяла душ-кабина. И аз така правих запитване за оферти и реагирах като теб.
По-евтиния вариант (наполовина!!!!) е-отделно да си поръчаш стъкла във фирма за стъкла и отделно да си купиш пантите и магнитните уплътнения от друга фирма- поне аз така направих. На лични ще ти дам цените на моите панти и стъкла и координати на фирмите, които ползвах аз, че да не правя реклама.
eshk0 - специалист
dadko написа:
Има и по- евтин вариант- ама не да си поръчваш цяла душ-кабина. И аз така правих запитване за оферти и реагирах като теб.
По-евтиния вариант (наполовина!!!!) е-отделно да си поръчаш стъкла във фирма за стъкла и отделно да си купиш пантите и магнитните уплътнения от друга фирма- поне аз така направих. На лични ще ти дам цените на моите панти и стъкла и координати на фирмите, които ползвах аз, че да не правя реклама.
Благодаря за информацията. Някакви други мнения :-D
egomen66 - майстор

Прикачен файл

Dush-Kabina-Oval-90x90x195-sm_1113.jpg
Dush-Kabina-Oval-90x90x195-sm_1113.jpg (26.19 KиБ) Видяна 1464 пъти

Тема "Няколко въпроса за плот, шкафове и душ преграда" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: