Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Fender - специалист
Има ли шанс да се намери сериозен майстор за една баня. От май месец търся чрез приятели и познати и все или са заети до есента или обещават да се обадят, или след седмица-две ще започват и после никакви ги няма. Банята е в София и трябва да е готова най-късно до средата на август. Евентуално ще трябва да се налепи и малко теракот с салона и кухнята. Като цяло помещенията са малки.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Шанс винаги има, проблем е, че по това време майстори няма.
Особено добри
Andri01 - майстор
"Добър майстор" е почти равно на "нормален циганин" и "некорумпиран съдия" :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Fender написа:
... Банята ... трябва да е готова най-късно до средата на август. Евентуално ще трябва да се налепи и малко теракот с салона и кухнята. Като цяло помещенията са малки.
Аз тъй се научих да лепя плочки. В интерес на истината, първо изгоних майстора. Налепих ги като него, ноооо на много по-добра цена. :lol:
Fender - специалист
Да знам че сега е сезона и е трудно, но какво да направя, бяха ми обещали. Аз търся от преди 2 месеца, не съм се сетил в последния момент.
Аз това имам в предвид под сериозен, някой като каже почвам еди кога си, да се случи а не само да отлага. Кой колко е добър няма как разбера предварително освен ако някой не го препоръча.

Тема "Препоръчайте ми майстор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: