Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
kistbam - специалист
Здравейте. Предстои ми изграждане на баяна. Ще преграждам помещения, така че да отделя банята и се чудя тези преградни стени от какъв материал да са. Единственото нещо което ще монтирам там е структура за вграждане и тоалетна чиния. Та въпроса ми е Итонг 15см ще издържи ли въпросната тоалетна, или трябва да се зида с тухли? И ако е тухли може ли с по тесни, да не са 25см, ами да кажем 20 или 15?
jekasus - майстор
Итонга щи издържи, но горните крепежи на вградена структура да се крепят през стена със планка или големи шайби.
chapara - майстор
Пусни профили таван - под, другото е без знаение :drinkers: :partyman:
kozl - майстор
Какви профили :? и за каква височина под/таван :?
kistbam - специалист
Итонга щи издържи, но горните крепежи на вградена структура да се крепят през стена със планка или големи шайби.
А Итонг 10см ще издържи ли? Иначе мога да прекарам шайби през стената от другата страна, не е проблем.
Пусни профили таван - под, другото е без знаение :drinkers: :partyman:
Можеш ли да ми покажеш някакви снимки на тези профили, за да придобия представа?
jekasus - майстор
kistbam написа:
Итонга щи издържи, но горните крепежи на вградена структура да се крепят през стена със планка или големи шайби.
А Итонг 10см ще издържи ли? Иначе мога да прекарам шайби през стената от другата страна, не е проблем.
Пусни профили таван - под, другото е без знаение :drinkers: :partyman:
Можеш ли да ми покажеш някакви снимки на тези профили, за да придобия представа?
Десятка ще издържи спокойно, за 7.5 не съм сигурен, петица не става. Имам монтаж и на преградна стена от гипскартон, облечена със плочки.
В случая, ако използваш УА-профили, няма смисъл от стена с итонг, просто си правиш преградна стена от гипскартон

Тема "Закрепяне на структура за вграждане" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: