Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
hett - напреднал
Здравейте,

тая работа има ли някакъв реален ефект:

http://www.gaudi-ds.com/product/4255/sh ... berit.html

Някой да има наблюдения?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Плочка стиропор с дупки?
hett - напреднал
n_a написа:
Плочка стиропор с дупки?
Нямам идея какво представлявя. Питам, ако някой е ползвал такова нещо - да каже дали има ефект, че купувам структура и да знам дали да го взема и него.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Принципно добрите казанчета си имат стиропорена облицовка отвътре. Наистина убива шума, но пък нищо не може да компенсира звука от ненагласен водопровод. Но това, което видях на снимката е само една плочка. Или не ми се отваря сайта или някой иска маса пари за ... кхм
Конкретно не мога да се ангажирам
jekasus - майстор
n_a написа:
Плочка стиропор с дупки?
Подобно на онази бялата подложка за ламинат, само че по-дебела.
hett написа:
тая работа има ли някакъв реален ефект:
Ефект не видях, а минус със сигурност - има лек луфт на цукала.
Последно време запенвам със монтажна пяна "празното" между плочките и тръбите за чиста и мръсна вода точно преди монтажа на цукала. Ако не помага, поне не пречи...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
aaaaaaaaaa за казанче си мисля... уф. Това за чиния е голяма глупост спести си го
hett - напреднал
Благодаря на jekasus и n_a :cool:
Brocko - напреднал
Ako си купуваш структура на Геберит,това уплътнение така или иначе ти е включено в комплекта.При повечето гърнета на Серел и Идеал ,които масово се монтират съм забелязал доста криви отливки и ситни неравности, като пъпки по керамиката там където се притиска към плочките.И според мен освен шумоизолиращ ефект, тази гарнитура омекотява малко контакта между плочките и гърнето при монтажа.
chapara - майстор
Brocko написа:
Ako си купуваш структура на Геберит,това уплътнение така или иначе ти е включено в комплекта..
Включено е , ама друг път :wink: :-D И колко е контактната площ м/у :? :?: цукалото и плочките
:-D Ползва се полиуретанов уплътнител с който се и фугира помежду им :idea:
Ivelin79 - напреднал
Geberit i Roca са най добрите в областта

Тема "Шумоизолиращ комплект за тоалетна Geberit" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: