Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
hauofpine - помощник
Някой има ли представ колко струва наема на един контейнер за боклук в София. И за колко време горе доло го оставят на твое разположение. Скоро ще започвам голям ремонт в кухнята и банията и ми се иска да не ходя по кофите като откачен. Бих скал да знам горе доло какви са цените за контейнера и за извозването му. Какво и горе долу колко срува ослугата хора да дойдт и да ми изкъртят плочките и да изкопаят основи за ВиК .Говорим за баня около 2 на 1.70 Около 20 квадратни метра цялата площ.
Ще се радвам на всякакво инфо.
chapara - майстор
Контейнер 60-100 лева за 24 часа. Събираш всичко в чували и като ти докарат контейнера ги хвърляш наведнъж. В кофите за смет-до 5000лв. глоба :idea: :!: За къртенето-водопроводчика :idea: :!: :wink:
hard_core - специалист
chapara написа:
Контейнер 60-100 лева за 24 часа. Събираш всичко в чували и като ти докарат контейнера ги хвърляш наведнъж. В кофите за смет-до 5000лв. глоба :idea: :!: За къртенето-водопроводчика :idea: :!: :wink:
Понеже и аз съм на тази "вълна", това което съм намерил до момента в нет-а е: 80-100лв. в които е включен престой до 5 дни, извозване и такса смет.
shotik - майстор
Както е писано по - горе, събирайте в чували и когато го докарат го напълнете и да си го карат, че навсякъде има едни такива комшии,които ще го ползват за ваша сметка да си изхвърлят боклуците и дори да не стигне обемът на контейнера ...
iivanov - майстор
Простете , не съм вещ , но не е ли забранено изхвърлянето на строителни отпадъци в контейнери за смет ? :?
shotik - майстор
iivanov написа:
Простете , не съм вещ , но не е ли забранено изхвърлянето на строителни отпадъци в контейнери за смет ? :?
Контейнерите за строителни отпадъци са по- големи от тези за смет и се обслужват със специални автомобили.
iivanov - майстор
shotik написа:
iivanov написа:
Простете , не съм вещ , но не е ли забранено изхвърлянето на строителни отпадъци в контейнери за смет ? :?
Контейнерите за строителни отпадъци са по- големи от тези за смет и се обслужват със специални автомобили.
Извинявайте , от село съм . :-D
dakata2002 - специалист
Деватранс 90лв за цяла София

Тема "Контейнер за смет София" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: