Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
ivanovbg - майстор
velinsl написа:
Този уред спада към групата:
- устройство на икономия на гориво което се включва към запалката (качва мощността с 30% и дава икономия 20%)
- магнитните наколенници
- устройството за намаляване на сметката за ток.

Имат положителен ефект само за джоба на продавача на мечти/илюзии. Може би за да може да се продават такива измислени боклуци се занижи образованието на децата днес - за да се създаде едно умствено ограничено консуматорско общество.
В голяма грешка си за магнитните наколенки. Действат! Е не магнита, а самия принцип на наколенката. Преди време ме заболяха много колената.Ходих доста по лекари и измазах сумати мазила без ефект. Когато слагах ластична наколенка след 10минути направо не можех да ходя - така ме заболяваха. На един събор срещнах един старец който като ми опипа коляното каза да си вържа едно въженце под капачката и да не е прекалено стегнато - точно като магнитната наколенка на доктора, но без магнитите. Еми като си ги вързах след половин час спряха да ме болят и си ходех нормално. Надругия ден стана и не ме боляха, но след час болката се върна. Понеже бяхна работа и нямах въженце, отрязах една лента от парцал и си я вързах. Пак ми я облекчи. Връзвах си така един месец и забравих за болките. Вече 3 години нямам болки и всичко е ок. Та си мисля, че магнита е само глупаците, но наколенката наистина си действа.

:partyman:
jordanvass - майстор
Да де, ама номерът е точно в магнитите. Не че помагат, ама ако ги няма, всеки ще си каже айде бе, аз за тая каишка пари няма да му давам на доктор Ливайн, ще си я направя сам или поне ще си вържа нещо да ме стяга. А като има магнити - кой ги знае какви са точно тези магнити, с каква сила, как са обърнати и т.н. - става тайнствено и некопируемо. И щеш-не щеш - плащаш на доктор Ливайн. :wink:
jekasus - майстор
ivanovbg написа:
На един събор срещнах един старец който като ми опипа коляното каза да си вържа едно въженце под капачката и да не е прекалено стегнато - точно като магнитната наколенка на доктора, но без магнитите. Еми като си ги вързах след половин час спряха да ме болят и си ходех нормално.
Прежда от овча вълна наистина помага...

Тема "Магнитен преобразувател за вода?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: