• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Pooh - майстор
:respekt: :gott: :respekt:
Казваш 300 ... 300 да е.
рашкета - специалист
Evgeni30 написа:
560 лв много ли е за труд и материали, без водомери и без нови кранове? В тези пари влиза и пломбиране.

Нови кранове са сложени, а водомерите ще ги купя отделно.
Ееееееееееееееееееее тез пичове са се осрали малко.Пломбите са 20лв., поне за Варна.Имат не повече от 100-150лв. материал, и работа за ден......ебаси надника??????Ама може би дават доживотна гаранция??????
Evgeni30 - специалист
Ами външно изглеждат мъжаги, на около 35-40г.

Но ако извикам един майстор, той няма да може сам да го направи за 1 ден (има доста чупки), ще трябва втори ден да вися около него,

и ако аз имам работа, то е равносилно. Дали ще дам 560 лв, или 350 лв, но ще си загубя втори ден.

Ще го мисля като наближи.
djpatzo - специалист
рашкета написа:
Evgeni30 написа:
560 лв много ли е за труд и материали, без водомери и без нови кранове? В тези пари влиза и пломбиране.

Нови кранове са сложени, а водомерите ще ги купя отделно.
Ееееееееееееееееееее тез пичове са се осрали малко.Пломбите са 20лв., поне за Варна.Имат не повече от 100-150лв. материал, и работа за ден......ебаси надника??????Ама може би дават доживотна гаранция??????
На кое викате пломби? На всяка една спойка ли? Иначе във Варна цените са достъпни. Ама нали морски град, водата ни е тръпка :) Иначе 15 лв. примерно е цената на точка, било то ППР коляно или удължител ППР. Поне аз на тези цени работя и хората са доволни. Гаранция давам за качество, толкова, колкото дават за материала във ФИЛБО. От там купувам, защото предпочитам българското, а и го предлагам! Значи 10 заварки = 10 елемента - 150 лв. това е без материалите! 10 заварки/спойки са в малка баня и тоалетна, комбинирани -

Душ смесител(4 заварки / 1 елемента),
2 колена (4 заварки / 1 елемента),
2Т (6 заварки / 2 елемента за бойлер примерно разклонение),
2 колена на 1/2 (2 заварки, 2 елемента),
още един смесител (4 заварки/2елемент),
1Т(3 заварки / 1 елемент разклонение за моноблок)
1 коляно на 1/2 (1 заварки /1 елемент за моноблока)

Точно 10 :) и ето ги 150 лв. :) Сам човек за няколко часа с предварителен преглед го прави това нещо.

Относно материалите... 150-250 лв. това с меките връзки :) и общо ти излиза не повече от 400 лв.
iliya_i - майстор
А къде остана къртенето? Автора каза, че е включено в тези 560 лв. А кой ще изхвърля?
"Работя бързо, качествено и евтино. Вие можете да изберете две от трите опции."
chapara - майстор
iliya_i написа:
А къде остана къртенето?
Именно :-D
Evgeni30 - специалист
Къртенето влиза в тези 560 лв (ще се ползват старите канали), а аз ще почистя след тях.

Офертата им е леко скъпа обаче.
  • 1
  • 2

Тема "ВиК в баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: