Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
biba71 - помощник
Здравейте, какво ви е мнението за испанския теракот. В момента правя ремонт на баня и съм купила испански теракот, но ми казаха, че от температурните разлики се напуква. И се чудя дали въобще да го слагам. Обаче вече сме го купили?!???!!!!
LazarGanev - "Велик майстор"
Аз съм с испански теракот и фаянс вече 12-13 год. и не е мръднал, ама виж к'во става тук:http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=6213
anmoll - специалист
Знаеш ли как се казва тази серия плочки.
anmoll - специалист
Лазар Ганев ти е отговорил вместо мене.
.....ми и аз като майстор искам да се оплача от испанските почки напоследак...криви,различни размери в страните и в цвета,малки,големи и още по-големи във всеки нов кашон...различни партиди ,дати....почнах да ги сортирам кат едно време и после да лепа.....ПРАВИ ПЛОЧКИ НЕМА...)))затова-в магазина с ролетка и майстора ----
Теди - специалист
Испанските плочки са най-добрите друг е въпроса, че си имат 2-3 качество което се продава за 1-во в България.
biba71 - помощник
аз не разбирам много и не знам кое качество са, знам само се цената беше около 23 лв. всъщност и теракота и фаянса и фризовете са една серия и всичко е испанско
EDI - майстор
Ами по гореизложените причини за в къщи си купувам само български теракот и гранитогрес и до сега не съм имал проблеми.Случвало се е дефектни плочи, но ги връщам в магазина без проблем и ми ги заменят.
Теди - специалист
Цената не е определяща а качеството се оценява по глазурата дали няма дефекти.

Тема "испански теракот" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: