• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон сеп 18, 2023 12:32 pmB0bi написа:
Не си прави труда - тук няма такава практика. Теми се заключват или трият изключително рядко. Основно, когато преливат от спам или не се харесват на модератора. Всички други остават отворени завинаги с идеята други с подобни проблеми да не започват дискусиите отново, а да продължат с питане в съществуваща тема и така всички отговори да са на едно място.
Още повече е редно, когато решиш окончателно проблема си и всичко излезе наяве, да напишеш решението. Не всичко предвидено тук от специалисти, накрая излиза вярно и правилно. Все пак не е като да се види на място. Аз лично съм скептичен, че напукването на глазурата е следствие от "лоша основа". Също така не съм убеден, че трябва да се свалят плочките и залепят наново, понеже със сигурност ще паднат в близко бъдеще и са опасни. Та ще ми бъде интересно да прочета (и видя) след като бъдат свалени, че причината за всичко е точно винервайса. Така че лично те моля да напишеш развръзката!
+1
brum - майстор
Звучи почти абсурдно да е винервайса или каквото и да е зад плочката. Ако проблемите са заради нещо там по-скоро щяха да са спукани плочките до долу, а не само в глазурата.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Аз, въпреки, че лаик, все още държа, че плочките са плътно и здраво залепени за това под тях. Какво е това под плочките не разбрах, четох писанията само два пъти
Аз, все още настоявам, че плочките не са опасни, нито откъм падане, нито откъм дразнене на съседи
И все още не схващам кое е проблемът. За всяко нещо си има решението, стига да ясно "нещото"
Здравейте! Какво лепило да купя за такива плочки или каква подложка да направя, за да не се пука, както се казва тук, за в бъдеще?
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Помощ! Пукнатини в глазурата на плочки - италиански фаянс)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: