Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
И аз като повечето хора тук, попаднах случайно, докато търсех нещо за изолация, тапети и други такива. Много ми хареса и редовно ви чета. Радвам се, че има такъв форум, страхотни сте. Аз чак сега правя своя първи по-голям ремонт (не включвам ежегодното боядисване на стени, лакиране на мебели, боядисване на врати и прозорци). В момента се опитвам да пооправя малко един маломерен двустаен апартамент, който не е ремонтиран от 80-те :shock: . Вероятно всички разбират с какво точно съм се захванала :? , лошото е, че с малко средства се опитвам да оправя голяма бъркотия. Съвсем скоро се нанесохме там и започнахме, но да не ви отегчавам друг път ще пиша повече подробности и ще кача снимки от ремонта - епизод 1 (защото вероятно ще има и 2-ри и 3-ти :-D )
Благодаря на всички за съветите, които намирам тук - много са ми полезни. А ето ме и мен :)

Прикачен файл

vanya_07.05.jpg
vanya_07.05.jpg (33.32 KиБ) Видяна 4430 пъти
Асенова крепост

Прикачен файл

DSCN1335.JPG
DSCN1335.JPG (118.06 KиБ) Видяна 4425 пъти
Emerald - модератор
Здравей и добре дошла! :)
Хубави снимки. Втората наистина ли е правена на връх Нова година? :?
Добре заварили и благодаря на всички :)
Emerald, да това е наистина на 31 декември :)
leonardo_vd - модератор
Добре дошла. Занапред ти пожелавам не само да ни четеш, а и да пишеш малко повечко. :)
Моля тези, които са от Сливен и имат опит, възможност - физическа и желание да поставят гипсокартон на таван и стени да ми пишат на e-mail annilieva@abv.bg Благодаря
крум - специалист
Здрасти и от мене. И успех с епизодите...

Тема "Здравейте и от мен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: