Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
Стефко - специалист
LazarGanev написа:
E Стефко, ти до Христова възраст като не си научил езика, след това ли смяташе да го правиш? ..."
Аз съм любопитен, и никога не ми е късно да науча нещо ново. Интересно ми е. Твоя превод и без теб го разбрах. И без преводач даже. Е, не всичко, но поне по смисъл. Все пак не ми е майчин език, нали?
LazarGanev - "Велик майстор"
Явно имаш напредък :)
Окака Чука - специалист
LazarGanev написа:
"Здравей приятелю, добре дошъл :)
Но ... Има много кучета тук :wink:
Нещо, което ..."

"Лазаре, стани" :prayer: ... и си оправи преводача :-D

"Здравей приятел, добре дошъл :)
Но... внимавай, тука има много кучета :wink:

Както и да е..."
LazarGanev - "Велик майстор"
ОК, така е по смислено! Преводачи... :axe:
crez - майстор
Добре дошъл колега. От Джебел имам много хубави спомени, като млад специалист по КИП и А правих автоматиката на завода за набъбнал перлит. Беше дълга командировка, но продуктивна, завода тръгна след 72 часовата проба. Там у вас съм пил най-хубавото кафе с куп дабавки, турско в джезве на пясък. Как е сега завода работи ли? Там видях каква гърбава работа е отглежданито на най-хубавия тютюн "джебел басма". Все още получавам по някой и друго пликче от приятели с този приятен за пушене с лула тютюн.
sez_djebel - специалист
crez написа:
Добре дошъл колега. От Джебел имам много хубави спомени, като млад специалист по КИП и А правих автоматиката на завода за набъбнал перлит. Беше дълга командировка, но продуктивна, завода тръгна след 72 часовата проба. Там у вас съм пил най-хубавото кафе с куп дабавки, турско в джезве на пясък. Как е сега завода работи ли? Там видях каква гърбава работа е отглежданито на най-хубавия тютюн "джебел басма". Все още получавам по някой и друго пликче от приятели с този приятен за пушене с лула тютюн.
Здрасти crez ! Да ти кажа правата тук в Джебел завод за перлит няма !? Добиваше се перлит по времето на социализма ! Иначе за кафето си прав ! А тютюна го сеят все по-малко хора ! Но градът си е все така малък и хубав . :wink: Ако имаш път насам непременно ела в "Бар Наздраве " - попитай за Сезгин - електротехника ( набързо ще ме намерят ) - да пием по кафе ! :)

Тема "Здравейте ! Аз съм Сезго от Джебел !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: