Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
STO-YAN - специалист
Здравей Мартин.
Добре дошъл сред всички нас. Дано се чувствуваш добре!
Успех.
silllveto - Майсторица
Благодаря! Гардеробът е убийствен! :2thumbs:

Обичах да спя с доберманката си..., тя не миришеше и се подържаше лесно. Сега имам кокер, много хубав, ама е миризливец и мн космат :lol: Косми си има винаги, тва е неудобството да гледаш животно вкъщи, но пък радостта да те посрещне на вратата, когато се прибираш (да ти измие очите, докато се събуваш :razz: )... няма такава любов!
crez - майстор
Добре дошъл, радвам се, че нашето виртуално хоби общуване ти харесва. Аз по принцип не уважавам хората напуснали страната си в труден момент, но нейсе майка България и това ще го понесе не и е за първи път. Най- лесно е един кораб като потъва да го напуснеш, а не да се бориш за неговото спасяване. Извинявай, ако съм те засегнал. :) Прости мен стареца, разбира се избора си е твой.
M(art)o - специалист
crez написа:
Аз по принцип не уважавам хората напуснали страната си в труден момент, но нейсе майка България и това ще го понесе не и е за първи път. . . . Извинявай, ако съм те засегнал. :) Прости мен стареца, разбира се избора си е твой.
Здравей колега и благодаря за посрещането един вид... :)
Ние със съпругата ми, именно затова трупаме опит, знания и сръчност тук у Чужбината, за да можем един ден скоро, като се завърнем да "запушим дупките", през които навлиза вода в кораба, наречен България! И да сме горди с постигнатото и да сме за образец и пример на останалите! :wink:
Поздрави
- Мартин Ганчев (Марто)
ЧефоС - специалист
M(art)o написа:
, като се завърнем ...
Само не се връщай в Първомай, или Дебър. Там нямаш бъдеще. Познавам тия села, понеже и снаха ми е от там - връстници сте, може би и съученици. :?

Добре ще това http://dnes.dir.bg/news/haskovo-kuchesh ... 8272?nt=10 да се има в предвид любовта между хора, които спят с животни. Да не ставам и по-циничен.
M(art)o - специалист
ЧефоС написа:
M(art)o написа:
, като се завърнем ...
Само не се връщай в Първомай, или Дебър. Там нямаш бъдеще. Познавам тия села, понеже и снаха ми е от там - връстници сте, може би и съученици. :?
Ще го имам на предвид! :wink:
Може би ще е в София или пък в Пловдив...
Само да изгоня наемателите, дето съм ги пуснал из апартаментите. И вече ще мислим къде точно.. :lol:
ЧефоС - специалист
M(art)o написа:
Само да изгоня наемателите, дето съм ги пуснал из апартаментите. И вече ще мислим къде точно.. :lol:
Не знам как звучи на останалите съфорумци, но за мен е много грозно това пренебрежително отношение към наемателите. Те също са хора, със съответните нужди. Това, че не са имали шанс да се облагодетелстват по някакъв/може би престъпен/ начин с апартаменти, не ги прави по долно качество. Как толкова бързо се пръкнаха толкова много собственици на имоти?

Аз лично не бих си позволил подобно отношение. Жалко за образованието Ви, но то не прави културата на взаимоотношенията. Стойте си в Австрия, България няма нужда от подобни ренегати.
kapanec - специалист
M(art)o очакваме и снимки от градината на къщата :)
M(art)o написа:
Само да изгоня наемателите, дето съм ги пуснал из апартаментите. И вече ще мислим къде точно.. :lol:
Чефо човека си се майтапи вкарай малко чуство за хумор :wink: :partyman:
LazarGanev - "Велик майстор"
На някои хора им е оперирано чувството за хумор, ама иначе имат 2 жлъчки :wink:
amesa - специалист
Хей, колеги,

От всичките постове на Мартин си личи какво добронамерено и любознателно момче е.
Разказа за себе си, каквото го попитахте - всичко си каза; в къщата си ви пусна...

И пак се намери кой на кучето му пикнята да помирише, че и да го нахока защо не стои да прави ченета в Първомай...
Добре, че не сложи снимка на жена си...

Мартине,

Аз в Градина, Бодрово и Първомай само свестни, ведри хора съм срещал.

Да си жив и здрав!

Карай си занаята, храни си къщата и се кефи на живота!

:-)

Тема "Здравейте от Австрия :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: