От мобилни телефони до цифрови камери
markov_75 - специалист
Здравейте!Голям проблем ми създава настройката на LSD Toshiba 22AV733,не мога да му настроя цифровите програми на кабеларката.При стария оператор на кабелната ми го настрои техника и си работеше нормално.Смених оператора и сега не мога да го настроя.Ако някой има такъв телевизор и знае как се настройва,ще ми е полезно ако сподели.
ivo70 - напреднал
За държава поставете - Германия или Финландия.
markov_75 - специалист
И Германия и Финландия слагах,но нищо не става.Излизат ми само аналоговите канали.
tv-servize - специалист
Колко кабелни оператора имате във Харманли?
geniya - специалист
markov_75 написа:
Здравейте!Голям проблем ми създава настройката на LCD Toshiba 22AV733,не мога да му настроя цифровите програми на кабеларката.При стария оператор на кабелната ми го настрои техника и си работеше нормално.Смених оператора и сега не мога да го настроя.Ако някой има такъв телевизор и знае как се настройва,ще ми е полезно ако сподели.
Сега сериозно, тези Тошиби могат да ти скъсат нервите по принцип.Виж дали имаш избор за "Пълно сканиране", "Пълно търсене" или нещо подобно при търсене на цифровите канали.Ако си на "бързо търсене" няма да хване каналите или поне не всички.Успех.
П.П. Да не би кабелната да са си кодирали цифровите канали?
markov_75 - специалист
Открих ключа за палатката.Понеже имам 10 TV към кабелната ме посъветваха да си сложа усилвател.Сега 4 са към Булсатком.Та след като най-сетне дойде техника се оказа че усилвателя е с настройка за честота на стария оператор,затова не мога да хващам цифровите канали.Промени ми настройките и всичко е наред.Благодаря на всички отзовали се по темата!
hrpankov - специалист
.....баааа!!!... Тъй значи!!!... Ключъ от палаткътъ бил в джобъ на техникъ?... Кък съ несетих???.
. П.П...гледането на много телевизия изшушава Вашият мозък!...

Тема "Настройка на телевизор toshiba" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: