• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
pipilica - майстор
Ей, ама си опасен тии :-D :-D :-D
romanpm - майстор
hidrazin Ще ми е интересно да видя РЛС на 300GHz с такава мощност. :lol:
Ей, в тая локация на нищо не са Ви научили!

Мдаа станцийката работеше на сантиметров обхват правилно си ги прочел нулите 300 Гхц и има два по 750 квт предаватели , освен това имаше и видеокамера с която съм гледал пътнически самолет на 110 км :-D
А коя е си я намери нали ги знаеш .
Аз съм благодарен на това което съм научил , а колко е други са преценили , не ти :wink: Та изводите по темата е че са достатъчно "екранни" :cool:
hidrazin - майстор
romanpm написа:
...Мдаа станцийката работеше на сантиметров обхват правилно си ги прочел нулите 300 Гхц ...
Да, да , ама не. Явно не си на ти с нулите. Тези 300GHz са МИЛИМЕТРОВ обхват и е границата между милиметровия и ссубмилиметровия диапазон. Много далеч от споменатия сантиметров диапазон.:lol:
Та както казах - нищо не са Ви научили в тая локация и докато не покажеш РЛС на 300GHz с мощност 2 х 750kW, ще приемаме че такова животно нема.
Лека сутрин!
:partyman:
romanpm - майстор
:? ОК две на нула за тебе , грешката е моя ~6см е ламбда 35 Киловолта е захранването на магнетрончето , а импулсчето бе дълго 0,4микросекунди в което се "напъхваха" тия 750Квт :partyman: приятен обед
hidrazin - майстор
:) Така съм по-съгласен. Последно май някъде ми се търкаляха два нови МИ-130. На единия със сигурност му извадих магнитите че ми трябваха за една друга работа.
Благодаря за пожеланието. Обядвах вече и сега тръгвам да ръся пари (да плащам сметки). :sad:
:partyman:
romanpm - майстор
hidrazin написа:
:) Така съм по-съгласен. Последно май някъде ми се търкаляха два нови МИ-130. На единия със сигурност му извадих магнитите че ми трябваха за една друга работа.
Благодаря за пожеланието. Обядвах вече и сега тръгвам да ръся пари (да плащам сметки). :sad:
:partyman:
На Ми-213 "магнитчето" е 50-60 кила :? :prost:
  • 1
  • 2

Тема "Изводи на скарт/евро/TV букса" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: