• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11
От мобилни телефони до цифрови камери
Тани - модератор
Чак се забавлявам вече с тебе! Връщаш ме във времето когато съм чел тази книга - бил съм дори по-малък от тебе!
skrijo - специалист
Тани написа:
Чак се забавлявам вече с тебе! Връщаш ме във времето когато съм чел тази книга - бил съм дори по-малък от тебе!
:-D :-D :-D Кажи нещо бъркам ли :?: В права посока ли вървя :? Разбрах как да меря вече големина на ток :) .
Тани - модератор
Колко е тока на две батерии от 1,5V свързани последователно?
новия12 - специалист
момчето наистина е упорито и не се отказва да научи основните неща... за негово съжаление вече няма кръжоци и ТНТМта ... УСПЕХ ПРИЯТЕЛЧЕ ТАКА СЕ ПОЧВА...
skrijo - специалист
Тани написа:
Колко е тока на две батерии от 1,5V свързани последователно?

Утре ще измеря , че не е при мен мултицета .Напрежението ще е 3V , тока е константа (без да чета от никъде отговарям :wink: )
Последна промяна от skrijo на вт мар 30, 2010 8:42 pm, променено общо 1 път.
Тани - модератор
Дотогава не си губи времето , а чети!
mirk - майстор
Първо тези гръмнатите и запоени сонди вземи ги хвърли докато не е станал някой сакатлък :shock: и си купи нови и хубави, за 10 пари има доста добри (половината от цената на уреда) Имаш късмет че оригиналните сонди са по-менте от самия уред и не е гръмнал той самия при меренето на тока в контакта :lol: Преди 20 години гръмнах по същия начин чисто нов току що купен руски стрелкови уред - обхват ток и сондите в контакта :lol: :-D едната сонда направо се изпари а на уреда му беше първото и последно мерене :-D още си го пазя някъде като спомен за глупоста ми. От тогава меря ток само с амперклещи и досега няма гръмнати :lol:
skrijo - специалист
Сега само се уча иначе после ще ми донесат на FLUKE .Пъво да гръмна 1,2 мултицета и после с хубав ще меря .
skrijo - специалист
Тани написа:
Колко е тока на две батерии от 1,5V свързани последователно?
Трябва да свържа една лампичка 3 V иначе няма как да стане :wink: ,няма как да се измери иначе :?
Тани - модератор
Браво ! Напредваш, не можа да се вържеш на провокацията :lol:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11

Тема "Въпрос за мултицет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: