От мобилни телефони до цифрови камери
velas - специалист
Наричат се "сателитна антена" и "сателитен конвертор". С всяка една антена и конвертор може да се лови сателитен сигнал.
Сателитната антена на ИТВ става да приема сигнала от Хелассат стига да не е изкривена/повредена. Конвертора, който е бил на нея е същия вид, които ползват и Булсат. Единствено ако е от най-старите - моноблок (с яйцевидния облъчвател), трябва да се направят подходящите настройки на приемника. С моноблока може да има проблеми с HD-транспондерите.
Останалото си е чалъма с настройката...
taxi855 - специалист
Аз ползвам антената от Ай-ТВ партнера с декодерите на Булсат. Понеже е по-голяма, но при първа финансова възможност ще я сменя с още по-голяма. :-D
272
272 написа:
radius написа:
За да ми повярвате, да знаете че аз така си гледам. Основния ми е на 400 км от допълнителния :wink: .
Здравейте, бихте ли ми обяснили как става това. Имам втори приемник на Булсат и искам да го занеса на вилата ни. Не зная обаче какво трябва да си купя за целта. Антена и око предполагам, но от къде да ги купя?
Имам сат. антена на ITV Partner, които фалираха. Ако купя само око на Булсат ще мога ли да ползвам антената с него?
Много благодаря! Ще пробвам и ще пиша какво е станало! :roll: :roll: :roll:

Тема "Въпрос за Булсат" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: