От мобилни телефони до цифрови камери
radius - майстор
leosat varna написа:
При мен е 25лв... :wink:
Защо я няма на сайта. Като ми трябваше, чак от Пещера си поръчах чиния, а от Варна само стойка (10лв.).
velas - специалист
radius написа:
Защо я няма на сайта.
Не ми задавай такъв въпрос... [-X Ние такива неща не продаваме (официално).
В момента ми се намират булсатски комплекти барабар със стойката и мога да подарявам срещу 25лв. :partyman:
ohdan - специалист
Извинявам се предварително че ползвам тази тема но реших че тук ще е най-добре да задам въпроса си вместо да пускам нова тема :)
Въпросът ми е , ... два телевизора, една антена на Булсат, два приемника. До тук всичко в реда на нещата, само дето забелязвам от време на време нещо странно :? , гледайки телевизия на долния етаж, филм със субтитри по някой канал, като се кача на горния на който се гледа същия филм на същият канал, там филмът е без такива , които обаче след известно време се появяват? След време обаче пак изчезват но изчезват само на единият :rolleyes:
Та питам, възможно ли е това #-o
Тани - модератор
Възможно е. Езика на субтитрите се избира от самия приемник , следователно е логично да се обработват в него. Ако има някакъв проблем с приемника е възможно да не може да обработи информацията и да не изкара субтитрите. Понеже какъвто и договор да си подписал , приемника е собственост на Булсатком , обади им се за проблема и предполагам направо ще ти дадат нов.
jakuzi - специалист
Въпроса ми е към тези които използват интернета на булсатком:колкото го рекламират дали е така.
* Високоскоростен оптичен интернет достъп без ограничение на трафика.
* Получавате безплатен реален IP адрес, който Ви дава възможност за: конферентни разговори, видео наблюдение, охранителни камери и др.
* Получавате напълно безплатно 1 пощенска кутия с обем 60 МB. на нашия сървър, с активирана анти - спам защита. Имате възможност и за отдалечен достъп до вашия e-мейл акаунт през уеб, така че можете да прочетете писмата си дори когато не сте на компютъра си.
* Пакетни отстъпки - при ползване на две услуги - Оптичен интернет и Цифрова ТВ.
* Възможност за временно спиране на достъпа до услугата.

:) У наше село още не ...пристигнал,но обещахаа.
ohdan - специалист
Тани написа:
Възможно е. Езика на субтитрите се избира от самия приемник , следователно е логично да се обработват в него. Ако има някакъв проблем с приемника е възможно да не може да обработи информацията и да не изкара субтитрите. Понеже какъвто и договор да си подписал , приемника е собственост на Булсатком , обади им се за проблема и предполагам направо ще ти дадат нов.

Мерси за съвета , ще отида в първият удобен момент в някой от офисите им дано да е в приемника проблема :thumbs:
272
radius написа:
За да ми повярвате, да знаете че аз така си гледам. Основния ми е на 400 км от допълнителния :wink: .
Здравейте, бихте ли ми обяснили как става това. Имам втори приемник на Булсат и искам да го занеса на вилата ни. Не зная обаче какво трябва да си купя за целта. Антена и око предполагам, но от къде да ги купя?
Имам сат. антена на ITV Partner, които фалираха. Ако купя само око на Булсат ще мога ли да ползвам антената с него?
fbr - майстор
Не ти трябва и "око" даже. Те са стандартни.
ohdan - специалист
fbr написа:
Не ти трябва и "око" даже. Те са стандартни.
А само с тази ли антена може без ОКО !! С такава на Булсат не става ли?
fbr - майстор
Не.Закарваш антената с "око"то на Айтивито на вилата и приемника на Булсата и толкоз.

Тема "Въпрос за Булсат" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: