От мобилни телефони до цифрови камери
cakev79 - специалист
Здравейте!Трябва ми да си направя подвижно гнездо за вкл. на ФМ трансмитер,тези за запалките на колите.Нямам свободни трафчета,но имам няколко скапани компютърни захранвания.Не съм в час със тоците и схемите.Мога да искарам трафчетата,но не знам как трябва да ги свърйа после,че да работят правилно,и само те достатъчни ли са или ще трябват и др доработки.
shadow__01 - майстор
cakev79 написа:
Здравейте!Трябва ми да си направя подвижно гнездо за вкл. на ФМ трансмитер,тези за запалките на колите.Нямам свободни трафчета,но имам няколко скапани компютърни захранвания.Не съм в час със тоците и схемите.Мога да искарам трафчетата,но не знам как трябва да ги свърйа после,че да работят правилно,и само те достатъчни ли са или ще трябват и др доработки.
Не в никакъв случай не са достатъчни. Те са импулсни трансформатори. По-добре се опитай да поправиш някое захранване и да го използваш както си е направено. А ако го правиш с цел да убиеш времето с нещо ново можеш да потърсиш в интернет много схеми и практични идеи.
cakev79 - специалист
Тук вече отиваме на вариант 2,зарядно за телефон.Намират ми няколко,просто исках да вкарам в употреба нещо непотребно. :lol: :lol: :lol: .Благодаря за отговорите все пак.

Тема "подвижен ФМ трансмитер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: