От мобилни телефони до цифрови камери
empaher - напреднал
Колеги търся стъкло за едно осветително тяло.Там от където е купена лампата стъклото трябва да се чака минимум 2 месеца ако е с бърза поръчка ....не е нещо кой знае какво че да искат 45лв...ако е бърза поръчка (2 месеца ) сигурно и повече ще пойскат....засега няма да споменавам магазина от който е купена.....Интересноро е че в гугле-то не излиза нищо по номера който имам ( B17645177 )...Ако някой се занимава с тези неща и може да помогне ще бъде много добре....ТЪрси се или по ниска цена или поне да го има налично някъде в България.

Благодаря предвари
hidrazin - майстор
Поне някаква снимка на тая лампа?Производител?
Щом като на теб не ти излиза в чичо гошо на другите как да им излиза?
Ако говориш за някакъв абажур то най-вероятно и след два месеца няма да ти доставят.
Нямат сметка ама дай повече подробности за тая ламба.
empaher - напреднал
снимка в момента нямам ,търся в интернет да намеря ама все още не намирам...става въпрос за едно извито стъкло което има 4 дупки за винчетата....попринцип ако не намерим стъкло ,ще купим нова лампа(за да не се чака) става въпрос за клиент и не сме го питали колко бърза....производител не пише никъде....информацията която имам (кода ) е от корпуса на лампата....
hidrazin - майстор
Да ти кажа май няма да я бъде тая.Има ли откъде да купите точно такава и не може ли да се сложи друг вид стъкло.
Доста ме съмнява да ти доставят.Твърде вероятно след два месеца да получиш само едно "съжаляваме".

Тема "Стъкло за една лампа (имам номера на лампата)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: